Про реформування друкованого засобу масової інформації редакції офіційної газети Кременчуцької міської ради «Вісник Кременчука» на другому етапі реформування

КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА РАДА
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XXXI СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ
 РІШЕННЯ

 від 09 серпня 2018 року                                                                                                                                     м. Кремечнук

Про реформування друкованого засобу масової інформації редакції офіційної газети Кременчуцької міської ради «Вісник Кременчука» на другому етапі реформування

Керуючись ст.ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 2 ч.1 ст. 3, ч. 3 ст. 4, ст. 8 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», розглянувши протокол №1 загальних зборів трудового колективу редакції газети офіційної газети Кременчуцької міської ради «Вісник Кременчука» від 11.07.2018 року, Кременчуцька міська рада Полтавської області вирішила:

  1. Реформувати друкований засіб масової інформації редакції офіційної газети Кременчуцької міської ради «Вісник Кременчука» на другому етапі реформування, а саме:

– вийти зі складу засновників редакції офіційної газети Кременчуцької міської ради «Вісник Кременчука» з перетворенням редакції членами її трудового колективу в суб’єкт господарювання  – товариство з обмеженою відповідальністю із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

  1. Надіслати рішення Державному комітету телебачення і радіомовлення України для внесення до Зведеного переліку об’єктів реформування, Міністерству юстиції України та трудовому колективу редакції.
  2. Виконавчому комітету Кременчуцької міської ради створити комісію з перетворення редакції офіційної газети Кременчуцької міської ради «Вісник Кременчука» згідно з додатком у складі 6 чоловік.
  1. Встановити, що строк для заявлення кредиторських вимог становить два місяці з дня прийняття цього рішення.
  2. Голові комісії з перетворення редакції офіційної газети Кременчуцької міської ради «Вісник Кременчука»:

5.1. Після включення редакції офіційної газети Кременчуцької міської ради газети «Вісник Кременчука» до переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, що підлягають реформуванню на другому етапі, провести процедуру реорганізації шляхом перетворення редакції з дотриманням вимог чинного законодавства України.

5.2. У встановлений термін з дня прийняття рішення повідомити державного реєстратора про реорганізацію юридичної особи шляхом її перетворення та в подальшому подати в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів.

5.3. Після державної реєстрації та внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення редакції подати заяву про перереєстрацію друкованого засобу масової інформації в порядку, визначеному Законом України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні».

5.4. Після державної реєстрації та внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення редакції укласти договір оренди приміщення, яке міститься за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Першотравнева, б. 3, строком не менше ніж на 15 років з розміром орендної плати, установленим для бюджетних організацій.

5.5. Після державної реєстрації та внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення редакції укласти договір на висвітлення діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у друкованому засобі масової інформації редакції газети «Вісник Кременчука».

5.6. Подати на затвердження чергової сесії міської ради пропозиції для виконання зобов’язань щодо сплатити заборгованості редакції із податків та обов’язкових платежів, заробітної плати та інших фінансових зобов’язань редакції відповідно до законодавства.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Проценка Р.О.
  2. Опублікувати це рішення в місячний строк з дня його прийняття у офіційній газеті Кременчуцької міської ради «Вісник Кременчука».

 Міський голова В.О. Малецький

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Липня, 2019 П’ятниця
18 Липня, 2019 Четвер
більше новин