В Україні завершилася “друга хвиля” підписання договорів в рамках медичної реформи

15 серпня Національна служба здоров’я оголосила про завершення “другої хвилі” підписання контрактів з медичними установами, які надають послуги первинної медичної допомоги. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

З 1 жовтня 2018 на фінансування за новими тарифами перейдуть 389 комунальних медичних установ, 40 приватних клінік і 33 лікаря-ФОП, де пацієнтів обслуговують сімейні лікарі, педіатри та терапевти.

Лідерами за кількістю поданих заяв та укладених договорів стали Харківська (58 договорів) і Львівська області (34 договори). Зокрема, з Нацслужби здоров’я починають роботу всі комунальні установи Харкова, Львова, Сум, Рівного, Житомира, Тернополя, Чернігова, Чернівців, Івано-Франківська, Маріуполя, Мукачево та багатьох інших міст, селищ і сіл.

Повний перелік закладів можна переглянути в електронному форумі Національної служби здоров’я.

Заклади, які підписали договори в серпні, вже з жовтня 2018 почнуть отримувати оплати за надання медичних послуг сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами від Нацслужби здоров’я. До того часу вони будуть продовжувати фінансуватися за субвенції.

Глава Нацслужби здоров’я Олег Петренко зазначив, що під час “другої хвилі” заявки на підписання контрактів подали лікарні та клініки в тих областях, де не було жодного договору, зокрема, Луганська, Тернопільська та Волинська області.

Медзаклади, які уклали договір з НСЗУ, обслуговують всього 23 млн. чоловік. З них понад 10 млн. Вже вибрали своїх лікарів.

Інші комунальні медустанови, які надають первинну допомогу, повинні підписати договори з НСЗУ до кінця 2018 року. З 2019 року всі комунальні установи, в яких працюють сімейні лікарі, терапевти і педіатри, отримуватимуть оплати за послуги від Нацслужби здоров’я за тарифами.

Точні дати “третьої хвилі” укладення договорів Нацслужби здоров’я оголосить найближчим часом.

Все по темі: договори  медична  підписання  реформа 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Червня, 2019 Середа
18 Червня, 2019 Вівторок
більше новин