Кременчук і Горішні Плавні працюватимуть над розробкою спільного туристичного кластеру

Відбулася презентація потенційно-привабливих туристичних об’єктів міст Кременчука та  Горішніх Плавнів.

Вчора, 16 серпня в міськвиконкомі відбулася робоча нарада «Презентація потенційно-привабливих туристичних об’єктів у Горішніх Плавнях та Кременчуці для створення нового туристичного кластеру в області».

Міський голова Віталій Малецький наголосив, що поява туристичного кластеру сприятиме   підвищенню привабливості Кременчука та Горішніх Плавнів для інвестування, розширенню асортименту туристичних послуг  та створенню нових робочих місць шляхом залучення працівників різних видів економічної діяльності для  обслуговування туристів. Знаковим є те, що зустріч щодо створення туристичного кластеру відбувається у день, коли у Кременчуці проходить наукова конференція, під час якої аналізуються наукові теорії з визначення реального віку нашого міста. Він підкреслив, що  історія, промисловість, культура можуть  міст зовсім різних за віком можуть стати базісом спільного туристичного продукту, який популяризуватиме не тільки їх потенціал, а й потенціал Полтавщини.

Директор департаменту культури і туризму Полтавської ОДА Валентина Вождаєнко наголосила, що Кременчук і Горішні Плавні – це не тільки осередки промисловості Полтавщини. Ці два різні за віком міста мають місця з цікавою історією, які гідні того, щоб про них знали не тільки в Україні, а й за її межами. У Кременчуці та Горішніх Плавнях є багато цікавих туристичних маршрутів, але   існують самі по собі. Тож створення спільного туристичного кластеру допоможе двом містам в їх подальшій популяризації та промоції.

З метою розроблення концепції створення туристичного кластеру  відбулася презентація потенційно-привабливих туристичних об’єктів міст Кременчука та  Горішніх Плавнів.  У подальшому робота над цим спільним туристичним продуктом триватиме.

 

 

Все по темі: Кременчук і Горішні Плавні  розкробка спільного  туристичного кластера 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Серпня, 2019 Субота
23 Серпня, 2019 П’ятниця
22 Серпня, 2019 Четвер
21 Серпня, 2019 Середа
більше новин