Рятувальники Кременчука чергуватимуть на новому аварійно-рятувальному катері «Фаворит» (відео)

Наразі триває робота над плануванням ключових позицій, які будуть вирішені наступного бюджетного року, щоб рятувальники мали на озброєнні все необхідне для запобігання та впливу стихійних явищ.  

Віднедавна у рамках державної підтримки  Кременчуцький підрозділ ДСНС України в Полтавській області отримав новий аварійно-рятувальний катер «Фаворит-Кременчук».

За інформацією пресс-служби міськради, вчора, 16 серпня відбулася передача рятувальникам відповідних сертифікатів та нового спец обладнання, придбаного за кошти міського бюджету,  до цього катеру, до комплектації якого входить квадрокоптер, лебідка якірна, ехолот, пожежні рукави, мотопомпи та стволи, а також помпи трюмові.

Перед чергуванням нового аварійно-рятувального катеру з повним оперативним оснащенням  напутні слова підрозділу кременчуцьких рятівникам висловили міський голова Віталій Малецький, заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий, керівник головного управління ДСНС в Полтавській області Володимир Салогуб.

Міський голова Віталій Малецький наголосив, що Кременчуцький підрозділ ДНСН із високою відповідальністю несе службу на території міста та району, вступаючи в боротьбу зі стихією на суші та воді.   Відтепер завдяки  новому катеру з повним рятувальним оснащенням вони матимуть можливість протистояти надзвичайним ситуаціям в акваторіях Дніпра, проводитимуть роботу з попередження стихійних явищ на  берегах річки. Керівник міста підкреслив, що міська влада проводить велику роботу з підтримки Кременчуцького підрозділу ДСНС. Наразі триває робота над плануванням ключових позицій, які будуть вирішені наступного бюджетного року, щоб рятувальники мали на озброєнні все необхідне для запобігання та впливу стихійних явищ.

Відео Кременчуцького Громадського телебачення 

 

Все по темі: Кременчук  новий аварійно-рятувальний катер "Фворит"  рятувальники 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Серпня, 2019 Субота
23 Серпня, 2019 П’ятниця
22 Серпня, 2019 Четвер
21 Серпня, 2019 Середа
більше новин