У Кременчуці хочуть виробляти електроенергію з альтернативних джерел

 

У Кременчуці проведуть інвестиційний конкурс на будівництво об’єктів енергетичної інфраструктури, що виробляють електроенергію з альтернативних джерел

Про це йшла мова на засідання конкурсної комісії з питань підготовки та проведення інвестиційних конкурсів в місті Кременчуці, яке проводив перший заступник міського голови Володимир Пелипенко.

На XХХІ сесії Кременчуцької міської ради VІІ скликання вирішено ліквідувати індустріальний парк «ЦЕНТРАЛЬНИЙ» в місті Кременчуці. Таке рішення було прийняте з метою забезпечення належного освоєння території індустріального парку та залучення в інший спосіб потенційних інвесторів у зв’язку із тим, що  з моменту створення  у нашому місті індустріального парку, жодний із суб’єктів господарювання не виявив бажання бути учасником проекту. Комунальному підприємству «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» доручено виступити ініціатором інвестиційного конкурсу та розпочати процедуру інвестиційної ініціативи на об’єкт інвестування територію ліквідованого індустріального парку «ЦЕНТРАЛЬНИЙ». Землі, які відводилися під індустріальний парк, було передано до  земель запасу міста.

Сьогодні члени конкурсної комісії з питань підготовки та проведення інвестиційних конкурсів в місті Кременчуці розглянули питання  про проведення конкурсу  на будівництво об’єктів енергетичної інфраструктури, що виробляють електроенергію з альтернативних джерел енергії. На конкурс планують винести частину земельної ділянки розміром 150 га  колишнього індустріального парку «ЦЕНТРАЛЬНИЙ». Оскільки будівництво таких об’єктів  відповідно до вимог чинного законодавства можливе без проведення земельних торгів конкурс планують оголосити і провести до кінця поточного року.

 

 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Липня, 2019 П’ятниця
18 Липня, 2019 Четвер
більше новин