Астрологiчний прогноз на 20-26 серпня

ОВЕН

Цього тижня закiнчується перiод труднощiв i стресiв, уже до середи вас знову супроводжуватиме успіх. Є шанс отримати схвалення на реалiзацiю вашої iдеї у начальства. У вихiднi зажадають уваги дiти пiдлiткового вiку.

ТЕЛЕЦЬ

Вiдчуття невпевненостi та тривоги заважатиме вам зосередитися на роботi. Повiрте, у вас бiльше сил i знань, нiж ви думаєте. До того ж ваша iнтуїцiя загостриться як нiколи, навiть у незвичних ситуацiях ви безпомилково оберете правильну лiнiю поведiнки. Наприкiнцi тижня посеред загального неспокою i метушні ви стоятимете, як непохитна скеля. Ваші спiвчуття i оптимiзм допоможуть багатьом.

БЛИЗНЮКИ

Початок тижня – вдалий час для реалiзацiї планiв i задумiв. Усе виходитиме, ви легко знайдете однодумцiв, спонсорiв, замовникiв. Бажано, щоб емоцiї не заважали вашiй дiяльностi. Розкриваючи свiй творчий потенцiал, ви отримаєте можливiсть зміцнити свiй авторитет, зайняти вище положення. У четвер сприятливi поїздки, вiдрядження i початок подорожей. Особисте життя вас порадує.

РАК

Ви зараз господар становища. Зачаровуєте навколишніх, вас неможливо не помiтити, успіх на вашому боцi. Ви внутрiшньо налаштованi на перетворення i духовне оновлення. У понедiлок на вас може навалитися безлiч рiзноманiтних, але дрiбних доручень, тож за необхiдностi звертайтеся по допомогу до колег. Наприкiнцi тижня усе налагодиться, i ви зможете багато чого встигнути. Увечерi у п’ятницю спробуйте вiдпочити, оскiльки вихiднi будуть наповненi подiями.

ЛЕВ

Цього тижня, дотримуючись стратегiї спiвпрацi з усiма, хто тiльки може бути вам корисний, ви досягнете успiху. Зустрiчатиметеся з цiкавими людьми i дiзнаватиметеся багато корисного для себе. Активно допомагаючи навколишнім вирiшувати проблеми, не забувайте i про свої iнтереси. Бажано зайнятися коректуванням деяких рис вашого характеру – тих, що заважають вам жити. У четвер проаналiзуйте перебіг подiй i спробуйте зрозумiти, що заважає вам налагодити особисте життя.

ДIВА

Вiвторок – вдалий день для укладення угод i просування по кар’єрних сходах. У середу ретельно перевiряйте всю iнформацiю, що надходить, є велика вiрогiднiсть неточностей i помилок. Намагайтеся реально оцiнювати свої сили, не звалюйте на себе великий об’єм роботи. У недiлю присвятiть достатньо часу сiм’ї, щоб вiдчути спокiй.

ТЕРЕЗИ

Тиждень принесе успіх тим, хто звик працювати чiтко i злагоджено, погоджуючи свої дiї з колегами. Це, до речi, допоможе вивiльнити значну кiлькiсть часу для особистого життя. Тож смiливо призначайте побачення пiсля роботи. Приплив сил допоможе впоратися з найскладнiшими завданнями. У п’ятницю може вiдбутися подiя, яка змусить вас переглянути власнi iдеали, розбудить якiсь здiбностi, що ранiше у вас не прокидалися.

СКОРПIОН

Настає тиждень, який зажадає вiд вас швидких i важливих рiшень. Цей час змiнить життя на краще. Вас чекають цiкавi проекти, захопливі подорожі, важливi для кар’єри вiдрядження. Дiти порадують своїми досягненнями. Кохана людина проявить турботу й увагу.

СТРIЛЕЦЬ

Цього тижня смiливо будуйте плани на майбутнє з друзями i членами сiм’ї. Багато що здiйсниться. Спирайтеся на старi зв’язки i перевiрених партнерiв. У середу зачекайте з початком важливих справ i дiй, краще присвятити цей день виправленню помилок i недолiкiв. У п’ятницю у жодному випадку не залишайте свої починання.

КОЗЕРIГ

Цього тижня буде корисно зайнятися розширенням кола спiлкування, до того ж можливiсть для нових цікавих знайомств у вас з’явиться. У вiвторок ви зможете проявити себе в багатьох галузях. У середу, навпаки, краще зосере-
дитися на чомусь одному, та i з тим не дуже поспiшати, виконуючи все максимально ретельно. У четвер ви можете захопитися досить порожньою справою або людиною.

ВОДОЛIЙ

Цього тижня на роботi вiрогiднi позитивнi змiни, i у вас з’явитися шанс для професiйного росту. Проте спробуйте не вихвалятися перед друзями i колегами. Понедiлок – сприятливий день для творчостi та нових iдей. У четвер спробуйте завершити старi справи i проекти. Добре б урегулювати суботнi розбiжностi з навколишніми мирним шляхом.

РИБИ

У вас з’явиться шанс нарештi узятися за здiйснення давно замисленого. У середу можлива не зовсiм приємна розмова з начальником, але не варто особливо турбуватися, зiрки не залишать вас без заступництва. У п’ятницю вас чекає цiкаве знайомство, спробуйте показати себе з кращого боку. Недiля може бути затьмарена дрiбними неприємностями, але вони незабаром забудуться.

Все по темі: астрологія  зодіак  прогноз 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин