Автобуси не пускатимуть у рейс без пасків безпеки для пасажирів – Омелян

Найбільшу небезпеку для пасажирів становлять автобуси, які переобладнані з вантажних транспортних засобів, та автобуси без ременів безпеки і тахографів.

Про це міністр інфраструктури Володимир Омелян сказав час брифінгу 17 серпня, повідомляє “Укрінформ“.

“Аналіз причин ДТП за участю автобусів показав, що найбільшу небезпеку для життя і здоров’я пасажирів несуть автобуси, переобладнані з вантажних транспортних засобів, та автобуси, які необладнані ременями безпеки і тахографом”, – сказав він.

Міністр додав, що переважна більшість аварій із важкими наслідками трапляються на 12-16 годині праці водія внаслідок зниження гостроти зору, швидкості реакції тощо.

“Тому Міністерство інфраструктури розробило проект постанови Кабінету міністрів про внесення змін до правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту. Проект сьогодні оприлюднено на офіційному веб-сайті міністерства”, – сказав він.

“Передбачаються такі зміни: з 1 січня 2019 року забороняється використання транспортних засобів для перевезення пасажирів з кількістю місць для сидіння більш ніж 9 з місцем водія включно, які не обладнані тахографами“, – уточнив Омелян.

Винятком із цього правила, за словами Омеляна, будуть транспортні засоби, які використовуються для регулярних перевезень пасажирів на маршрутах, протяжність яких не перевищує 50 км та з максимально дозволеною швидкістю 40 км/год.

Із січня 2020 року міністерство пропонує заборонити використання автобусів, переобладнаних з вантажних транспортних засобів, для здійснення пасажирських перевезень.

Виняток зроблять для переобладнаних автобусів категорії М2 за конструкцією, передбаченою виключно для перевезення сидячих пасажирів на нерегулярних маршрутах протяжністю до 80 км за наявності сертифіката відповідності колісного транспортного засобу.

Омелян додав, що з 1 січня 2021 року пропонується заборонити використання транспортних засобів для перевезення пасажирів, які не обладнані паскамибезпеки, за винятком транспортних засобів, що здійснюють перевезення пасажирів на міських маршрутах.

На думку міністра, поступове введення обмежень щодо використання переобладнаних автобусів дозволить перевізникам поетапно змінити автобуси на маршрутах дальнього сполучення на більш комфортні та безпечні.

Останнім часом в Україні сталася низка аварій за участю автобусів.

Із 23 липня почався комплекс превентивних заходів “Перевізник” – уже виявили низку порушень.

Кабінет міністрів спрямував до Верховної Ради законодавчі ініціативи Міністерства внутрішніх справ щодо підвищення відповідальності за порушення правил дорожнього руху.

Все по темі: автобуси  безпеки  паски 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин