Кременчуцьких школярів і надалі возитимуть безкоштовно

Програмою охоплюються школярі віком  до 12 років, які для проїзду до навчальних закладів користуються маршрутними таксі та електротранспортом.

Поїздки кременчуцьких школярів до загальноосвітніх закладів у навчальному 2018-2019 році продовжуватимуть оплачувати за рахунок коштів міського бюджету.

Оплата проводитиметься у рамках міської програми соціального спрямування, затвердженою позаминулого року. Програмою охоплюються школярі віком  до 12 років, які для проїзду до навчальних закладів користуються маршрутними таксі та електротранспортом. Дітям, які дістаються до шкіл тролейбусами, традиційно видаватимуться проїзні квитки, що не обмежують кількість поїздок. Щодо поїздок у маршрутних таксі, то  за один навчальний день учні безкоштовно можуть ним скористатися двічі – до навчального закладу та в зворотному напрямку.

Наразі в департаменті освіти Кременчука збираються заявки з загальноосвітніх закладів, учні яких  під час навчального процесу користуються пасажирським транспортом.

Керівником відділу транспорту виконкому міської ради Русланом Івашиною з 1 вересня буде забезпечено в місті безперебійні пасажирські перевезення. Після закінчення відпускного та канікулярного періодів комунальне та приватні автотранспортні підприємства мають виставити на маршрути таку кількість транспортних засобів, яка відповідатиме  договірним умовам.

 

Все по темі: возитимуть безкоштовно  Кременчук  школярів 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
26 Березня, 2019 Вівторок
25 Березня, 2019 Понеділок
більше новин