Як очистити курятину від антибіотиків

Любите курятину, але побоюєтеся її вживати через невпевненість у якості м’яса? Як звести до мінімуму вміст антибіотиків і гормонів у м’ясі?

Часи, коли курки бігали по городу і харчувалися зерном і зеленою травкою, закінчилися. Тепер м’ясо птиці потрапляє до нас із величезних птахофабрик, де курки та індики споживають комбікорми та отримують гормони. А якщо хворіють, то їх лікують усіма можливими антибіотиками, які залишаються в організмі ще упродовж 7-10 днів після застосування.
Дізнатись у виробника, коли пернатим робили ін’єкції, простим смертним нереально. Краще перестрахуватися і зробити все можливе, щоб мінімізувати шкідливий вплив накопичених у курятині речовин на організм. Звичайно, очистити м’ясо від гормонів та медикаментів на 100% не вийде, але більшої частини токсинів усе ж можна позбутися.

Спосіб № 1. Відваривши курячу тушку, вилийте бульйон. Повірте, якщо курка не вирощена вами або вашими родичами на правильному харчуванні, жодної користі від цього бульйону ви не дочекаєтеся. У кращому випадку, він просто не нашкодить організму.

Спосіб № 2. Не готуйте курку цілою! Уважно виймайте нирки і печінку, в яких накопичується найбільше токсинів. Видаліть курячу гузку і шкіру, тільки після цього можна готувати.

Спосіб № 3. Приготуйте розчин: на 1 л чистої води візьміть
2 ст. л. солі та сік половини лимона. Замочіть курку в отриманій рідині мінімум на 2 години. Потім злийте стару воду, зробіть новий розчин і знову замочіть птицю на 2 години.
Також м’ясо можна вимочувати в мінеральній воді. Цей прийом не тільки зведе до мінімуму вміст антибіотиків і гормонів у м’ясі, а й гарненько розм’якшить курятину. Після тривалого замочування можете сміливо готувати курячу грудку зі шпинатом – вийде неймовірно смачно.

Все по темі: корисно знати  курятина  цікаво 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин