Нова фреза Кременчука переходить на вулицю Переяславську

Після фрезерування доріг великою новою фрезою на їх асфальтування вийде новий асфальтоукладчик із сучасними універсальними функціями.

Із початку цього тижня  КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» розпочинає ремонт дорожнього покриття на вулиці Переяславській.

За інформацією прес-служби міськради, зняття ушкоджених ділянок автошляху проводитиметься новою великою високотехнологічною фрезою, яку нещодавно було придбано за кошти міського бюджету.

Нова фреза вже відпрацювала на кременчуцьких дорогах більше тижня, продемонструвавши свої унікальні можливості. Завдяки її досконалим технічним особливостям зняття ушкодженого асфальту триває якісніше та оперативніше, оскільки вона  зрізає ушкоджений асфальт на різній висоті. Окрім того  є  вдвічі ширшою від тієї, що була на озброєнні у комунального підприємства, тому за один прохід придатна повністю видалити старий асфальт.

Після фрезерування доріг великою новою фрезою на їх асфальтування вийде новий асфальтоукладчик із сучасними універсальними функціями.

 

 

Все по темі: вул. Переяславська  Кременчук  новенька фреза 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Березня, 2019 Середа
19 Березня, 2019 Вівторок
більше новин