У КП “Кременчукводоканал” з’явився гідродинамічний автомобіль (відео)

 Ця одиниця спецтехніки виконує каналопромивні функції.

Технічний парк КП «Кременчукводоканал» поповнився новим унікальним гідродинамічним автомобілем, придбаним за кошти міського бюджету.

За інформацією прес-служби міськради, ця одиниця спецтехніки виконує каналопромивні функції. Вона пристосована для промивки мереж водовідведення та водопостачання від наростів і відкладів.

Як зазначає інженер цеху водовідведення КП «Кременчукводоканал» Володимир Баранов, гідродинамічна установка повністю автоматизована. Участь в її роботі з боку персоналу передбачає контроль за рівнем води в баку, проведенні моніторингу за датчиками, тиском і витратами. Гідродинамічний автомобіль було замовлено для промивки внутрішньоквартальних мереж водовідведення та водопостачання, де через брак місця великій  за розміром гідродинамічній техніці працювати важко.  Володимир Баранов наголосив, що нова техніка також залучатиметься до профілактичних робіт із промивки мереж діаметром до 500 мм  задля запобігання виникненню на них  аварійних ситуацій.

Вперше роботу установки випробувано на промивці внутрішньо квартальної мережі водовідведення будинку 44 по вул. Київській. Результат вражаючий. Буквально за лічені хвилини вдалося прочистити відрізок труби від жирових нашарувань та закам’янілих решток – пропускна спроможність труби одразу покращилася.

Як зазначив  міський голова Віталій Малецький, цей промивальний механізм насправді є порятунком для багатоповерхівок,  зведених у 60-х роках минулого століття. Комунікаційні мережі в них  застарілі і забиті закам’янілими нашаруваннями.   З придбанням нової техніки відтепер можна оперативно вирішувати питання промивки труб. Тож мешканці будинків, де виникають подібні проблеми, зателефонувавши на службу допомоги мера кременчужанам 1563, або диспетчеру водоканалу, отримають оперативну і кваліфіковану допомогу.  
 

Відео взято із групи “Кременчуцькі новини”

Все по темі: гідродинамічний автомобіль  інноваційне обладнання  КП «Кременчукводоканал» 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин