Аби уникнути штрафів, кременчужанам потрібно подбати про своєчасну сплату земельного податку

Сплатити потрібно протягом 60 днів.

Якщо фізична особа (громадянин) протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання з плати за землю, то вона притягується до відповідальності у вигляді штрафу.

Про це повідомляє Кременчуцька ОДПІ.

Вона призначається у таких розмірах:

– при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 10 % погашеної суми податкового боргу;

– при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 20 % погашеної суми податкового боргу.

Крім того, на суму податкового зобов’язання з плати за землю, не сплаченого протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, нараховується пеня у порядку, визначеному статтею 129 Податкового кодексу України.

Такж нагадується, що нарахування сум податку фізичним особам проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають (вручають) платникові за місцем його реєстрації до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку.

Все по темі: земельного  кременчуцька ОДПІ  сплата податку 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Березня, 2019 Понеділок
17 Березня, 2019 Неділя
більше новин