Кременчужани можуть врятувати життя, надіславши смс

В Україні запрацював пілотний проект «смс-благодійність» для участі в якому було обрано 5 найпрозоріших та найефективніших фондів України. Одним із них є фонд «Запорука»…

На сьогоднішній день, як в Україні так і по всьому світі існує багато різноманітних благодійних організацій, специфіка роботи яких спрямована на допомогу людям. Однією з таких організації є Благодійний фонд «Запорука», який з 2008 року працює у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку та Відділі нейрохірургії дитячого віку у ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова Національної академії медичних наук України. А вже з 2013 року у відділенні гематології та інтенсивної хіміотерапії КЗ ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр». Лише за 7 років своєї діяльності Фонд допоміг більше, ніж на  20 000 000 гривень.

А от з 1-го серпня в Україні стартував новий сервіс для благодійних організацій – смс-благодійність – простий, прозорий, сучасний і дієвий спосіб рятувати життя і робити добрі справи. Будь-хто зможе відправити смс на короткий номер 88077 та перерахувати пожертву 10 гривень.

Координаторка проектів Благодійний фонд «Запорука» Яна Дашковська повідомила «Віснику», що поки що це пілотний проект, для участі в якому було обрано 5 найпрозоріших та найефективніших фондів України. І, Фонд «Запорука» є одним з них.

«Ми щоденно підтримуємо родини онкохворих дітей, забезпечуючи їх ліками та медичними витратними матеріалами, надаючи безкоштовне житло у Центрі для проживання онкохворих дітей «Дача». Фонд організував та фінансує психологічну службу для пацієнтів вищезгаданих лікарень, службу реабілітологів у Національному інституті раку. У 2017 році  фонд надав допомогу на суму 13 383 494 гривень», – зазначає вона.

Місія фонду

Місією «Запоруки» є наступний вислів: «Ми поруч з тими, хто потребує, бо віримо у добро і керуємося трьома цінностями: людяність, чесність, ефективність.

І ми розуміємо їх так:

Людяність (ми поруч, піклуємося і допомагаємо).

Чесність (10 років кришталевої репутації).

Ефективність (максимізуємо добра від кожної гривні, допомагаємо в найкращий можливий спосіб)».

Фонд здійснює свою місію через реалізацію двох багаторічних програм:

  • Боротьба з онкозахворюваннями у дітей;
  • Підтримка мігрантів та членів їх сімей.

«Щоденно ми допомагаємо важкохворим дітям-пацієнтам Національного інституту раку, Відділу дитячої нейрохірургії в Інституті нейрохірургії та Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, а також надаємо юридичну та психологічну підтрим­ку в Iнформаційному центрі з питань міграції у Львові», – зазначається на сайті Фонду «Запорука»

Фонд «Запорука» є членом Міжнародного союзу проти раку (UICC) та Міжнарод­ної організації боротьби з дитячим раком (CCI).

З 2011 року фонд є членом Українського Форуму Благодійників та оператором Української Біржі Благодійності.

Незмінним партнером фонду усі роки є благодійна організація Soleterre ONLUS.

Досягнення Фонду:

– за 7 років своєї діяльності допомогли більше, ніж на 20 000 000 гривень;

– відкрили Центр для онкохворих дітей «Дача». Подібного центру в Україні не існує. Тут постійно проживає 6 сімей з онкохворими дітьми. Сім’ї живуть повною родиною, у кожної сім’ї своя окрема кімната, яка на період лікування стає справжнім, хай і тимчасовим, домом. Щороку Центр надає житло близько сотні сімей;

– відремонтували операційну, палати, кухню, ігрову та інші приміщення в Клініці нейрохірургії дитячого віку; ігрову у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі; кабінети психолога та лікувальної фізкультури у Національному інституті раку;

– забезпечили медикаментами та супутніми медичними матеріалами сотні важкохворих дітей;

– придбали надсучасне обладнання для операційних та діагностичних лабораторій лікарень національного та регіонального рівня;

– фінансуємо роботу двох психологів у Національному інституті раку, Клініці нейрохірургії дитячого віку, Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі та роботу двох реабілітологів у Національному інституті раку.

Нагороди благодійників

Фонд «Запорука зазначає, що не працює заради нагород. Їх головна нагороде – це здорові діти і щасливі родини.

Але попри це їм є чим пишатися:

– «Запорука» – переможець конкурсу «Благодійник року-2010» у номінації “Благодійна організація»;

– у 2012 «Запорука» стала лауреатом першої найвищої в Україні громадської відзнаки у сфері медицини та охорони здоров’я – Національної медичної премії – та була визнана найкращою у номінації «Особливий внесок в охорону здоров’я»;

– у 2014 році наш проект «Центр для онкохворих дітей «Дача» було визнано найкращим у рамках Національного конкурсу «Благодійна Україна».;

– у 2015-2016 роках «Запорука» стала лідером Національного рейтингу благодійників у номінації «Витрати у сфері охорони здоров’я». Рейтинг благодійних організацій був складений на основі офіційної податкової звітності.

До того ж благодійний фонд проводить щорічні заходи. Адже ще у 2013 році ним було започатковано нову традицію – кожного року проводити Фестиваль добра «Червоні носики» у Києві та Львові.

«Вперше благодійний захід такого формату, Red Nose Day, відбувся у 1988 році в Англії з ініціативи організації Comic Relief. Це масштабна акція, яка поширює­ться по всьому світі, а тепер і в Україні.

Символ фестивалю – червоний клоунський носик, який пропонується одягнути усім відвідувачам у знак підтримки важкохворих діток – робить територію фестивалю особливою: сотні малюків та дорослих в червоних носах осяюють усе навколо сміхом, посмішками та добром. Тому девізом Фестивалю було обрано заклик – ДОПОМАГАТИ ВЕСЕЛО!», – зазначається на сайті «Запорука».

Більше про фонд на сайті www.zaporuka.org.ua чи на www.facebook.com/Zaporuka.

 

«Конкурс журналістських матеріалів «Поспішай творити добро» ініційований «Благодійним фондом Олександра Шевченка» та Українським журналістським фондом».

Все по темі: "Поспішай творити добро"  допомога  пілотний прект "смс-благодійність" 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Березня, 2019 Понеділок
17 Березня, 2019 Неділя
більше новин