Люди похилого віку Кременчука зможуть оздоровитися у таборі

Восени цього року планують оздоровити 700 людей похилого віку.

У Кременчуці вже кілька років поспіль після завершення літнього відпочинку дітей проводиться оздоровлення людей похилого віку, пенсіонерів та активістів ветеранського руху.

За інформацією прес-служби міськради, восени поточного року у СОК «Супутник», що у с. Дмитрівна, планують організувати п’ять шестиденних турів для оздоровлення людей похилого віку, активістів ветеранського руху, осіб з інвалідністю та супроводжуючих їх осіб, які зареєстровані та фактично проживають у  м. Кременчуці. Загалом планують оздоровити близько 700 осіб.

Рішення «Про затвердження  положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги та організацію відпочинку (оздоровлення) у філії «Спортивно-оздоровчий комплекс «Супутник» комунального закладу «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний»  затверджене 17 серпня виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради.

Щорічний відпочинок (оздоровлення) організовують департамент соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, філія «Спортивно – оздоровчий комплекс «Супутник» комунального закладу «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний», на підставі рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 21.12.2017 «Про затвердження Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Кременчука «Турбота» на 2018 – 2020 роки».

Для отримання одноразової матеріальної допомоги  для відпочинку (оздоровлення) у СОК «Супутник» необхідно надати наступні документи:

       – заяву;

       – копію паспорту;                

       – копію картки фізичної особи – платника податків;

       – копію пільгового посвідчення у разі наявності відповідного статусу;

       – медичний висновок про здатність до самообслуговування та потребу в сторонній допомозі.

Заяву та пакет документів приймають відповідальні працівники територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Автозаводського або Крюківського районів департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради та реєструють їх у відповідних журналах.

Черговість проведення відпочинку (оздоровлення) у СОК «Супутник» людей похилого віку, активістів ветеранського руху, осіб з інвалідністю та супроводжуючих їх осіб визначається на підставі дати реєстрації заяв та  відповідних пакетів документів у цих журналах.

 

 

Все по темі: Кременчук  люди похилого віку  оздоровитися 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Березня, 2019 Понеділок
17 Березня, 2019 Неділя
більше новин