Пенсії в Україні по-новому: Що чекає на працюючих пенсіонерів

Українці, які вийшли на “заслужений відпочинок” і продовжують працювати, будуть отримувати пенсії в повному обсязі. Оподаткування скасували ще в минулому році і відновлювати на даний момент не планують.

Як заявили в прес-службі Міністерства соціальної політики, “пенсійний податок” в розмірі 15% скасували ще в жовтні 2017 го. “Проведена пенсійна реформа не передбачає необхідності вибору між пенсією і зарплатою для працюючих пенсіонерів. Навпаки, саме для того, щоб припинити дискримінацію працюючих пенсіонерів і була проведена реформа”, – заявили у відомстві.

До слова, ряд ЗМІ поширив інформацію про те, що міністр соціальної політики Андрій Рева заявив: працюючим українцям доведеться вибирати між зарплатою і пенсією. При цьому видання процитували заяву політика, яку він зробив в одному з інтерв’ю ще в лютому 2017 роки (до пенсійної реформи).

“У всьому світі діє правило – або пенсія, або зарплата. Після проведення пенсійної реформи, коли пенсія стане достатньою, потрібно встановити правило – або ти працюєш, отримуєш зарплату і виходиш на пенсію трохи пізніше, але пенсія у тебе буде більше. Або ти йдеш відразу і отримуєш пенсію, але не працюєш “, – сказав Андрій Рева.

Однак в рамках реформи “пенсійний податок” в Україні скасували. Згідно з даними Пенсійного фонду, приблизно 650 тис. українців і працюють, і отримують пенсію. За старими правилами вони мали право тільки на часткову виплату – 85%, решта 15% забирала держава. В результаті реформи цю норму скасували, пенсії зросли на 17%. Наприклад, якщо до нововведення працюючий пенсіонер отримував 1 989 грн, після скасування “податку” пенсія зросла до 2340 грн.

На даний момент середня пенсія в Україні становить всього лише 2,5 тис. грн. Це 29% від середньої зарплати. Згідно з нормами Міжнародної організації праці, достатньою вважається пенсія, яка становить 40% звичного заробітку.

Все по темі: пенсіонери  Працюючі 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Березня, 2019 Понеділок
17 Березня, 2019 Неділя
більше новин