У Кременчуці запрацювала перша програма профілактики та лікування онкологічних захворювань

Із 1 серпня 2018 року у Кременчуці розпочали фінансування Міської цільової програми лікування онкологічних та гематологічних захворювань.  

Як зазначила заступник міського голови Ольга Усанова, у Кременчуці подібна програма була прийнята вперше на підтримку кременчужан, хворих на онкологічні та гематологічні захворювання, а також із метою  запровадження заходів із  раннього виявлення та попередження цих хвороб. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Оскільки лікування на різні види раку є вартісним, даною програмою передбачається забезпечення за рахунок коштів міського бюджету безкоштовними препаратами для проходження 1-го курсу хіміотерапії хворим із онкодіагнозом. Механізм отримання хіміопрепаратів нескладний. Спочатку пацієнт має одержати призначення на медичний препарат у лікаря в онкологічному диспансері. Наступним кроком є виписування сімейним лікарем рецепту на призначений препарат, після чого він видаватиметься в КП «Аптека №90». Вже маючи необхідні медпрепарати, пацієнти приходитимуть в онкодиспансер для подальшого проходження курсу хіміотерапевтичного лікування.

Вцілому, на придбання хіміотерапевтичних препаратів цього року в міському бюджеті передбачено 1,5  млн гривень. Наразі КП «Аптека №90» працює над створенням резерву необхідних препаратів, щоб хворі могли своєчасно їх отримати та в строк розпочати курс хіміотерапії.

У рамках програми лікування онкологічних та гематологічних захворювань за міські видатки також придбали мамограф. Ольга Усанова наголосила, що це медичне обладнання буде встановлено в Міському пологовому будинку. Вже з 1 вересня жінки, які зареєстровані в місті Кременчуці  зможуть безкоштовно проходити дослідження молочної залози на ньому.

Все по темі: захворювання  онко  програма  профілактика 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин