У Кременчуці запрацювала програма профілактики та лікування онкологічних захворювань

У рамках програми також придбано мамограф.

Із 1 серпня 2018 року  у Кременчуці розпочато фінансування Міської цільової програми лікування онкологічних та гематологічних захворювань.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Як зазначила заступник міського голови Ольга Усанова, у Кременчуці подібна програма була прийнята вперше на підтримку кременчужан, хворих на онкологічні та гематологічні захворювання, а також із метою запровадження заходів із  раннього виявлення та попередження цих хвороб.

Оскільки лікування на різні види раку є вартісним, даною програмою передбачається забезпечення за рахунок коштів міського бюджету безкоштовними препаратами для проходження 1-го  курсу хіміотерапії хворим із онкодіагнозом. Механізм отримання хіміопрепаратів нескладний. Спочатку пацієнт має одержати призначення на медичний препарат у лікаря в онкологічному диспансері. Наступним кроком є виписування сімейним лікарем рецепту на призначений препарат, після чого він видаватиметься в КП «Аптека №90». Вже маючи необхідні медпрепарати,  пацієнти приходитимуть в онкодиспансер для подальшого проходження курсу хіміотерапевтичного лікування.

Вцілому, на придбання хіміотерапевтичних препаратів цього року в міському бюджеті передбачено 1,5  млн гривень. Наразі КП «Аптека №90» працює над створенням резерву необхідних препаратів, щоб хворі могли своєчасно їх отримати та в строк розпочати курс хіміотерапії.

У рамках програми лікування онкологічних та гематологічних захворювань за міські видатки також придбано мамограф. Ольга Усанова наголосила, що це медичне обладнання буде встановлено в Міському пологовому будинку. Вже з 1 вересня жінки, які зареєстровані в місті Кременчуці  зможуть безкоштовно проходити дослідження молочної залози на ньому.

 

 

Все по темі: Кременчук  програма  профілактики та лікування онкологічних захворювань 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
6 Грудня, 2019 П’ятниця
5 Грудня, 2019 Четвер
4 Грудня, 2019 Середа
більше новин