Вже цієї п’ятниці кременчужани можуть відвідати молодіжний форум

Форум триватиме протягом трьох днів.

Міжрегіональний молодіжний форум «Молодь. Кар’єра. Успіх» пройде 24-26 серпня 2018 року в позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зоряний», розташованому в селі Потоки Кременчуцького району.

За інформацією прес-служби міськради, захід збере 230 найбільш активних і прогресивних молодих дівчат і хлопців з різних куточків України.

Однією із базових потреб сучасної молодої людини є можливість самореалізуватися і здобути визнання серед однолітків. В умовах українських реалій ці привілеї стає не так легко здобути через соціально-економічні труднощі, з якими стикаються молоді люди, і тому часто шукають можливості кращого життя за кордоном.

У зв’язку з цим, організатори Форуму ставлять перед собою мету: створити платформу для обговорення проблем і викликів, з якими стикаються молоді люди на шляху до вибору вищої освіти, професії, першої роботи, а також щоб спільними зусиллями виробити можливі шляхи для вирішення проблем, які можуть виникнути у даних сферах.

Протягом трьох днів учасники Форуму змістовно та продуктивно працюватимуть у шістьох комітетах, братимуть участь у дискусіях і майстер-класах,  обговорюватимуть проблеми та інші актуальні питання сьогодення, а також обмінюватимуться досвідом. Крім того, заплановано проведення вуличної ярмарки громадських організацій та ініціативних груп, у рамках якої пройде презентація роботи громадських об’єднань. Планується, що саме ця частина заходу стане основною платформою для обміну найкращими ініціативами та проектами між учасниками Форуму.

Організатори форуму: Управління у справах молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» за підтримки Фонду Народонаселення ООН в Україні.

Робота комітетів Міжрегіонального молодіжного форуму «Молодь. Кар’єра. Успіх» розділятиметься на наступні тематики:

  • «Професійна освіта: формальна чи неформальна?». На що звертати увагу при виборі спеціальності та ВНЗ. Де шукати неформальні курси? Чи варто платити за неформальну освіту? Де шукати ментора?
  • «Як знайти роботу: крок за кроком». Що треба знати про перше робоче місце? Де шукати роботу? Як написати якісне резюме? Як готуватись до інтерв’ю?
  • «Волонтерство: практичний і незабутній досвід». Чому волонтерство – це цікаво? Що дає волонтерство? Як волонтерство може допомогти знайти роботу?
  • «Стартап і фріланс». Що таке стартап? Скільки потрібно грошей, щоб створити свій стартап? Що таке фріланс? Де шукати можливості для фрілансерів? Як уникнути неприємних ситуацій, коли ти працюєш на фрілансі (проблеми грошових обманів, труднощі з пошуком замовлень тощо). 
  • «Як відкрити свій бізнес». Що таке приватне підприємництво і з чим його їсти? Чи важко відкрити власний бізнес? Що таке «бізнес-план» та як його складати?
  • «Молодь і державні структури». Хто такі «держслужбовці» та «посадовці»? Про що треба знати, якщо хочеш змінювати країну? Де шукати роботу? Як готуватись до конкурсів?

Участь  у Форумі братимуть активісти учнівського та студентського самоврядування, лідери громадських молодіжних організацій та ініціативних груп, а також всі молоді люди, які мають бажання змінювати Україну на краще.

 

Все по темі: «Молодь. Кар’єра. Успіх»  Кременчук  Міжрегіональний молодіжний форум 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Березня, 2019 П’ятниця
21 Березня, 2019 Четвер
більше новин