Журі обирає переможців конкурсу «Вишиваний Кременчук»

Оголошення і нагородження переможців проходитиме 24 серпня.

У Кременчуці, сьогодні, 22 серпня у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради, члени компетентного журі визначають переможців конкурсу «Вишиваний Кременчук».

Цього року на конкурс було подано 76 робіт у 9 номінаціях: «Краща жіноча вишиванка (сукня)»; «Краща чоловіча вишиванка»; «Краща дитяча вишиванка (сукня)»; «Краща родина у вишиванках»; «Краща старовинна вишиванка (сукня)»; «Краща авторська вишиванка (сукня)»; «Кращий вишитий рушник»; «Краща вишита картина національного сюжетного спрямування»; «Краща вишиванка з бісеру». Найбільше робіт було  у номінаціях «Кращий вишитий рушник» – 20  та «Краща вишита картина національного сюжетного спрямування» -19.

Учасників конкурсу привітала заступник міського голови Ольга Усанова.  Вона подякувала авторам вишиванок за участь у конкурсі, а також за те, що вони знаходять час і можливість не тільки вишивати , а й ділитися своєю творчістю з кременчужанами. Ольга Усанова зазначила, що вишиванка – це етнографічний код нашого народу, вона є духовним ДНК, який передає від покоління до покоління українців найкращі цінності нашого народу.

Учасники конкурсу, більшість з яких прийшли родинами, презентували членам журі свої роботи, більшість з яких виконані власноруч,  або їх рідними. Журі ж має визначити переможців у кожній з категорій. Оцінка робіт здійснюється за наступними критеріями:  відповідність народним традиціям; оригінальність;   майстерність;  складність техніки виконання;  органічне поєднання національних художніх традицій та сучасних тенденцій.

Оголошення і нагородження переможців відбудеться  24 серпня 2018 року о 18.00 на літній сцені парку культури та відпочинку «Придніпровський»

 

Все по темі: вишиваний Кременчук  конкурсу  обирають переможців 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
17 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин