Факт не проживання за місцем реєстрації: як підтвердити

Відповідь на питання.

Питання:

Якими документами може бути підтверджений факт непроживання за місцем реєстрації?

Чи достатньо акту обстеження матеріально – побутових умов домогосподарства, складеного соціальним інспектором зі свідченнями сусідів, для підтвердження непроживання осіб з числа зареєстрованих, коли відсутні інші підтверджуючі документи?

Відповідь: Положення не містить конкретного переліку документів, які можуть бути документальним підтвердженням факту непроживання особи за місцем реєстрації.

Повноту та достатність підтверджуючих документів визначає комісія під час розгляду питання про призначення субсидії.

Обов’язковим документом при розгляді питання комісією є акт обстеження матеріально-побутових умов проживання домогосподарства, складений соціальним інспектором.

Отже, для підтвердження факту непроживання за місцем реєстрації та забезпечення об’єктивного, неупередженого і всебічного розгляду комісією справи по суті, можливо надати довідки з місця навчання, роботи на території іншої адміністративно-територіальної одиниці, документи, що підтверджують перебування особи у складних життєвих обставинах (у зв’язку з тривалою хворобою, що підтверджується висновком ЛКК), документи, що підтверджують перебування особи за кордоном у зв’язку із відрядженням, договір найму (оренди) житла тощо.

Інформація розміщена на сайті міськради.

 

Все по темі: Кременчук  питання-відповіді  субсидії 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Березня, 2019 Понеділок
24 Березня, 2019 Неділя
більше новин