Про демонтаж та евакуацію рухомого (безхазяйного) майна

 КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА РАДА
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
17.08.2018                                                 м. Кременчук                                                       № 1023

Про демонтаж та евакуацію рухомого (безхазяйного) майна

З метою дотримання вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою території міста Кременчука, затверджених рішенням Кременчуцької міської ради Полтавської області від 01 листопада 2011 року, Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Кременчуці, затверджених рішенням Кременчуцької міської ради Полтавської області від 30 липня 2013 року, згідно з розділом 7 Положення про облік і використання безхазяйного майна та відумерлої спадщини у місті Кременчуці, затвердженого рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 27.04.2018 № 465, Положенням про порядок евакуації та демонтажу рухомого майна, що розміщене на об’єктах благоустрою з порушеннями Правил благоустрою території міста Кременчука, затвердженого рішенням Кременчуцької міської ради Полтавської області від 27 березня 2012 року, на підставі акта обстеження рухомого (безхазяйного) майна від 01.08.2018, керуючись ст. 335 Цивільного кодексу України, ст.ст. 29, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області вирішив:

  1. Провести демонтаж та евакуацію рухомого (безхазяйного) майна, яке розміщене в м. Кременчуці без правовстановлюючих документів, а саме:

1.1. виносний рекламний засіб, розташований біля будинку № 27-А по вул. Театральній, відповідно до додатка 1;

1.2. окремо розташований рекламний засіб біля будинку № 2/7 по вул. Лікаря О. Богаєвського, відповідно до додатка 2.

  1. Комунальному підприємству «Благоустрій Кременчука»:

2.1. провести демонтаж та евакуацію рухомого майна;

2.2. забезпечити тимчасове зберігання евакуйованого майна в спеціально відведених місцях;

2.3. після демонтажу та евакуації рухомого майна прибрати територію від залишкового сміття та провести відновлювальні роботи на місцях кріплення рекламоносія.

  1. Кременчуцькій філії ПАТ «Полтаваобленерго» та комунальному підприємству «Міськсвітло» Кременчуцької міської ради у разі необхідності провести роботи по відключенню рухомого майна від мереж електропостачання.
  2. Оприлюднити рішення відповідно до вимог законодавства.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Пелипенка В.М.

Міський голова   В.О.МАЛЕЦЬКИЙ

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Липня, 2019 П’ятниця
18 Липня, 2019 Четвер
більше новин