У Кременчуці урочисто підняли Державний прапор України

Прапор піднято на території Кременчуцького реактивного артилерійського полку.

Сьогодні, 23 серпня у Кременчуці відбувся мітинг, присвячений Дню Державного Прапора України.

За інформацією прес-служби міськради, другий рік поспіль підняття Державного Прапору України з нагоди великого національного свята проходить на території Кременчуцького реактивного артилерійського полку, службовці якого від самого початку агресії на сході нашої країни  з честю боронять українську землю.

Участь у заході взяли міський голова Віталій Малецький, представники влади та депутатського корпусу, трудових колективів, військових підрозділів, які дислокуються у Кременчуці, учасники АТО.

Міський голова Віталій Малецький привітав зібрання з Днем Державного Прапору України, який є символом суверенітету нашої незалежної держави. Керівник міста наголосив, що Україна пройшла складний шлях до свої незалежності. Так історично склалося, що цей шлях супроводжується великими потрясіннями. Сьогодні історія дає українській державі черговий шанс назавжди вибороти свободу для свого народу. І знову він проходить  жорстоких умовах.   Чотири роки тому на нашу землю вступив загарбник, який хоче повернути Україну під свій контроль. Цим планам не відбутися ніколи, бо українська земля є нашою і  вона під надійною охороною, – підкреслив міський голова.

Керівник міста  висловив слова щирої вдячності захисникам української незалежності за їх ратний подвиг і щоденну службу, яка сьогодні дозволяє Україні розбудовуватися, рухатися вперед упевненим курсом до  європейського майбутнього. Віталій Малецький зазначив, що наша молода держава в  досить короткий термін створила нову боєздатну армію, сильну, потужну, добре озброєну. У цьому Збройним Силам України велику допомогу надавали та надають підприємства, волонтерські організації, влада різних рівнів. Зі свого боку він запевнив, що влада Кременчука  і надалі допомагатиме своїм захисникам, бо сильна армія – це запорука незалежності країни.

Слова вітання з нагоди державного свята пролунали від командира військової частини А – 1546 полковника Олександра Келембета.

Цього дня військовими відзнаками за мужність, проявлену під час виконання службового обов’язку перед народом України, були вручені командиру та військовослужбовцям військової частини.

Особовий склад в/ч А-1546 та службовці Кременчуцького батальйону Національної Гвардії України   пройшли урочистим маршем. Потім всі учасники урочистого заходу мали можливість ознайомитися з одиницями бойової техніки, установкою залпового вогню, які стоять на озброєнні реактивного артилерійського полку, для них була проведена екскурсія територією  військової частини.

 

 

 

 

 

 

 

 

Все по темі: День державного прапору України  Кременчук  підняття прапору 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Березня, 2019 Понеділок
17 Березня, 2019 Неділя
більше новин