Біля Кременчука розпочався Міжрегіональний молодіжний форум «Молодь. Кар’єра. Успіх»

Триватиме він упродовж трьох днів, 24-26 серпня, в позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зоряний», розташованому в селі Потоки Кременчуцького району.

Захід зібрав найбільш прогресивну молодь з усіх куточків України. У цьому році в роботі форуму беруть участь 230 чоловік із Дніпра, Житомира, Прилук, Знам’янки, Омельника, Мелітополя, Києва та десятків інших міст.

Головна мета форуму – створити платформу для обговорення проблем, які чекають молоду людину на шляху вибору професії, освіти, працевлаштування, роботи в колективі та виробити механізми їх подолання.
Протягом трьох днів молодіжні лідери працюють у шістьох комітетах, у дискусіях та майстер-класах, обговорюють проблеми та інші актуальні питання сьогодення, обмінюються досвідом.

Крім того, відбувся вуличний Ярмарок громадських організацій та ініціативних груп, у рамках якого відбулася презентація роботи громадських об’єднань.
Тематика роботи комітетів Міжрегіонального молодіжного форуму «Молодь. Кар’єра. Успіх»:
«Професійна освіта: формальна чи неформальна?» На що звертати увагу при виборі спеціальності та ВНЗ. Де знайти неформальні курси. Чи варто платити за неформальну освіту? Де шукати собі ментора.
«Як знайти роботу: крок за кроком». Що треба знати про перше робоче місце. Де шукати роботу. Як писати резюме. Як готуватись до інтерв’ю.
«Волонтерство, як спосіб здобуття практичного досвіду». Як підтримати організаційно і мотиваційно волонтерство, щоб забезпечити волонтерську традицію для майбутніх поколінь українців. Як волонтерство може допомогти знайти роботу.
«Стартапи та фрілансинг». Що молодь має знати про стартапи. Скільки на це потрібно коштів. Як не бути обманутим коли ти фрілансер. Де шукати замовлення.
«Як відкрити свій бізнес». Що молодь має знати про приватне підприємництво. Чи важко відкрити власний бізнес? Що таке «бізнес-план» та як його складати.
«Молодь та державні структури». Хто такі «держслужбовці» та «посадовці». Про що ти маєш знати, якщо хочеш змінювати країну. Де шукати роботу. Як готуватись до конкурсів.
У роботі першого дня молодіжного форуму взяли участь міський голова Кременчука Віталій Малецький, секретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко, заступники міського голови Руслан Проценко та Ольга Усанова, голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій Світлана Пищита, представник однієї з агенцій Фонду народонаселення ООН Тарас Деркач, депутати Кременчуцької міської ради Григорій Угніч, Дмитро Лозовик,  Руслан Ульянов, Микола Бокован, Олександр Кальченко, Зінаїда Проценко, Андрій Макаров, Олександр Калашник.

Вітаючи учасників форуму, міський голова Віталій Малецький наголосив, що

сьогоднішня подія є знаковою, бо старт молодіжному форуму дано в День Незалежності України. Форум зібрав надію на успішне майбутнє нашої держави – молодих людей задля пошуку шляхів вирішення серйозних глобальних проблем, існуючих у світі та  сучасному суспільстві.  Віталій Малецький побажав учасникам молодіжного форуму плідної роботи задля того, аби їх мрії про життя в успішній країні стали реальністю, а вони були головними учасниками позитивних змін.

Організатори форуму: управління у справах молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» за підтримки Фонду Народонаселення ООН в Україні.

Все по темі: кар’єра  молодь  успіх  форум 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин