Обираємо корисний мед

Незабаром осінь, тож саме час запастися ароматним медом. Він є дуже корисним завдяки вітамінам С, К, Е. Недарма в народі його називають природним еліксиром здоров’я. Як обрати «правильний» мед, аби отримати від нього максимальну користь?

Ні для кого не таємниця, що мед має і лікувальну властивість. Тому багато експертів у цій галузі рекомендують вживати мед щодня, по одній чайній ложці. За однієї важливої умови – якщо у вас немає на нього алергії. Багато лікарів призначають мед не тільки для профілактики, а і як додаткові ліки у разі різних захворювань. Так який же мед купувати?

Світлий – лікує, темний – підвищить імунітет

Сорт світлого липового меду допоможе вам подолати застудні захворювання. Він володіє потогінними і бактерицидними властивостями.
Сорт збірного польового меду має лікувальний вплив на серце, легені та печінку. Такий мед є прекрасним антисептиком за шкірних захворювань.
Темний сорт гречаного меду допоможе вам підвищити імунітет. Завдяки високому вмісту заліза в цьому сорті, він швидко відновить сили і наповнить організм корисними елементами.
Темний лісовий мед позбавить вас підвищеного тиску. Він прекрасно його стабілізує, і просто незамінний для гіпертоніків. Сорт світлого акацієвого меду радять експерти тим, хто має проблеми з нирками, жовчним міхуром і шлунково-кишковим трактом. Такий мед має гарні сечогінну і жовчогінну властивості, його радять застосовувати у разі утворення каменів, піску, застою жовчі та інших хвороб.
Конюшиновий мед рекомендують під час дієтичного харчування, а також коли виникають проблеми з травленням. Такий сорт меду добре допомагає у боротьбі з печією.
Соняшниковий мед має насичений жовтий колір. Його вам можуть порадити у разі порушення обмінних процесів в організмі та для зміцнення імунітету. Слід наголосити на тому, що мед світлих сортів легше засвоюється і не дає великого навантаження на підшлункову залозу. Темний мед організм засвоює довше через більший вміст поживних елементів.

Все по темі: корисно  мед  цікаво 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет