Оголосили причину смороду у Кременчуці – горить торф на ставку-випаровувачу «Укртатнафти» у Бондарях

 

Задимленість та неприємний запах, що накрили вчора місто Кременчук, пов’язані з пожежою на ставку-випаровувачу «Укртатнафти» у Бондарях.

Про це повідомив міський голова Віталій Малецький на засіданні комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За словами мера, він сьогодні сам побував на місці події і був вражений масштабами пожежі і тим, у яких умовах доводиться працювати пожежним.

Підозрюють що запалювання могло бути навмисним. Причому у кількох місцях одночасно. Щоправда це сталося за межами ставка випаровувала. Але пожежа перекинулася через дамбу, якою огороджений ставок-випаровувач і вогонь дістався до торф’яника, де 60 років відкладалися нафтопродукти. Тому сморід там нестерпний. Очі виїдає, дихати нічим. Тому пожежні просто героїчно працюють.

Наразі невідомо, скільки знадобиться часу на гасіння торф’яника.  Справа в тому, що води не вистачає. На місці з водоймища її не можна застосовувати, оскільки вона масляниста. Тож пожежним машинам доводиться їздити  до Псла заправлятися, щоб усього 10 хвилин гасити вогонь. Доки машина робить чергову ходку, вода в торф’янику випаровується і торф починає знову тліти.

Наразі невідомо також, на яку глибину залягає торф. Тож за деякими оцінками загасити його вдасться не менше, ніж за тиждень, а може й більше. Тому, якщо вітер буде у бік Кременчука, смороду не уникнути.

Мер Кременчука доручив мобілізувати усю вільну техніку комунальних підприємств для підвозу води на місце пожежі. І звернувся до обласного керівництва ДСНС за допомогою.

 

 

 

Все по темі: горить  сморід  ставок-випаровувач  торф 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
17 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин