Юні фото- та кіноаматори Кременчука здобули перемоги на всеукраїнських конкурсах

Високі результати продемонстрували вихованці студії «Березіль».

Юні фото- та кіноаматори Кременчука посіли призові місця на всеукраїнських конкурсах.

За інформацією департаменту освіти Кременчука, високі результати продемонстрували вихованці відеостудії «Березіль» Кременчуцького міського центру позашкільної освіти, на Всеукраїнському конкурсі юних фотоаматорів «Ми – діти України» й на Всеукраїнському фестивалі дитячого кіно та телебачення «Веселка», що проходив у нашому місті з 22 по 25 серпня.

Команда юних фотографів за результатами змагань посіла третє місце. Досить хорошими є й індивідуальні результати юних фотографів із Кременчука. Так, Поліна Горолюк вихованка Кременчуцького центру позашкільної освіти (молодшої групи виборола перше місце в бліц-конкурсі (фото, яке принесло  дівчині перемогу, опубліковано першим). Також Поліна нагороджена «бронзовою» медаллю за фотографії, зроблені в якості домашнього завдання. Інша вихованка КМЦПО Карина Білан також завоювала третє місце за «домашнє завдання».

Успішно виступили на фестивалі «Веселка» й юні кіноаматори КМЦПО. Друге місце завоював фільм у конкурсі бліц на тему «Кременчук – гостинне місто», знятий вихованцями кременчуцької студії «Березіль». Дві стрічки – анімація «Друзі-злодії», знята Миколою та Марією Маєвськими, а також стрічка на соціальну тематику «Ти чуєш?», в якій знімався, окрім вихованців Костянтина Холодняка молодшого, ще й пес міського притулку для бездомних тварин Умка, отримала почесні звання «лауреатів» фестивалю.

 

Все по темі: високі результати  Кременчук  юні фото- та кіноаматори 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Березня, 2019 П’ятниця
21 Березня, 2019 Четвер
більше новин