«Благодійність замість квітів»: кременчуцькі вчителі та батьки можуть взяти участь в акції

Її метою є збір коштів для онкохворих українських дітей.

Благодійний фонд Пігулки, Освіта.ua і сайт Розвиток дитини запрошують педагогів і батьків приєднатися до Третьої щорічної благодійної акції «Благодійність замість квітів», метою якої є збір коштів для онкохворих українських дітей, які потребують нашої допомоги.

Про це на своєму сайті повідомляє освіта.ua.

В рамках проведення акції ми пропонуємо вчителям шкіл і вихователям дитячих садків відмовитися від звичних квіткових подарунків і повідомити про це своїм учням і їх батькам на своїй сторінці в соціальній мережі, шкільному стенді або сайті школи.

У той же час ми пропонуємо батькам школярів і дошкільнят підтримати акцію і замість придбання квітів на День знань передати ці кошти дітям, які потребують лікування, а замість квітів подарувати вчителю або вихователю дитячого садка спеціальний сертифікат про благодійну допомогу», – йдеться в повідомленні.

Щоб взяти участь в акції і проінформувати про це батьків, навчальні заклади, вчителі та вихователі можуть скористатися спеціально підготовленими матеріалами.

Акція «Благодійність замість квітів» проводиться вже третій рік поспіль. У минулому році вчителями, вихователями та батьками було зібрано 242 465 гривень, які були витрачені на придбання ліків хворим дітям (звіт про використання коштів).

Організатори акції: Благодійний фонд Пігулки, Освіта.ua і сайт Розвиток дитини. Всі зібрані кошти будуть відправлені в Міжнародний благодійний фонд Пігулки.

Квіти досить швидко зів’януть, а благодійна допомога дозволить змінити життя однієї дитини і його сім’ї на краще.

Дізнатися більше про акцію, зробити благодійний внесок і роздрукувати сертифікат можна онлайн.

Все по темі: «Благодійність замість квітів»  акція  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Березня, 2019 П’ятниця
21 Березня, 2019 Четвер
більше новин