До Спецсервіса-Кременчука потрапив симпатичний песик

Кременчужан просять придивиться, можливо хтось знає його господарів.

На черговий телефон Спецсервісу-Кременчука надійшло повідомлення, що на вул. Перемоги, д. 32а, лежить в під’їзді собака, і не виходить. А люди бояться зайти.

Як повідомляє Марина Кожушко, начальник відлову і утримання собак на своїй сторінці в «Фейсбук», співробітники Спецсервісу виїхали, і забрали його в пункт тимчасового утримання. Він виявився не агресивним, симпатичним, злегка наляканим.

«У Спецсервіс цей пес ніколи не був, нам він не знайомий. Чому він сидів в цьому під’їзді – ми губимося в здогадах… Може, він безпритульний пес, живе в цьому районі і ховався від спеки? Або він домашній, загубився або чекав свого господаря, який прийшов в гості і залишив його на вулиці? Одні питання, а відповідей немає! Друзі, придивіться, може, ви знаєте цю симпатяжку? Будь-ласка, повідомте в Спецсервіс. Скоро його стерилізують, вакцинують, і нам треба якось розпорядитися його долею… Дуже хочеться вірити, що його шукають і чекають. Господар, якщо ти є, озовися!», – пише марина Кожушко.

Адреса: КП «Спецсервіс-Кременчук», вул. Горького, 48/75.

Телефони: 067 – 203 – 21 – 97 – черговий телефон, Спецсервіс, 098 – 779 – 54 – 42 – Кожушко Марина Володимирівна, начальник служби відлову та утримання.

Все по темі: КП "Спецсервіс-Кременчук". потрапив  симпатичний песик 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Березня, 2019 Понеділок
17 Березня, 2019 Неділя
більше новин