Народний депутат України Юрій Шаповалов продовжує відстоювати питання будівництва нового мосту у Кременчуці (відео)

За його ініціативи у жовтні поточного року з цього питання у місті буде проведене засідання транспортного комітету Верховної Ради України.

Кременчуцький мостовий перехід через р. Дніпро визнано одним із найаварійніших в Україні.  Збудований майже 7 десятиліть тому, він не був розрахований на таке навантаження, яке є сьогодні.

За інформацією прес-служби міськради, щодня по ньому проїжджають кілька тисяч транзитних великовантажних автомобілів, які руйнують його. Міст знаходиться на балансі Укрзалізниці, яка і сама не ремонтує його, і поки що не передає на баланс міста автопроїжджу частину, щоб міська влада мала можливість вкладати кошти  в його ремонт та реконструкцію. Та навіть проведення ремонтних робіт не зможе вирішити проблему. У Кременчуці необхідно будувати новий мостовий перехід. У міста вже є напрацювання у цьому напрямку,  про те, без державної підтримки зробити це неможливо. Минулого року почали говорити про можливість спорудження мосту не в Кременчуці, а поблизу Горішніх Плавнів. Тоді ж на громадських слуханнях кременчуцька територіальна громада чітко висловилася за те, що міст необхідно будувати саме в нашому місті.

Народний депутат України Юрій Шаповалов переконаний в тому, що новий мостовий перехід має бути збудований саме в Кременчуці. Він неодноразово порушував це питання перед керівниками держави та уряду і надалі готовий відстоювати свої позиції.  За його ініціативи у жовтні поточного року з цього питання у Кременчуці буде проведене засідання транспортного комітету Верховної Ради України. На думку Юрія Шаповалова, проведення засідання комітету в нашому місті дозволить депутатам та міністрам переконатися, що мостовий перехід необхідно будувати саме в Кременчуці.

 

Все по темі: будівництво нового мосту. Кременчук  народний депутат України Юрій Шаповалов 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин