Заборонили ловити раків

З 25 серпня по 30 вересня починається період другої линьки раків.

У зв’язку з цим Департамент екології та природних ресурсів Полтавської ОДА прийняв рішення про повну заборону на їх вилов в цей період.

Під час линьки раки скидають старий панцирний покрив. Поки новий покрив не затвердіє, раки можуть стати легкою здобиччю для хижаків і браконьєрів, так як в цей час вони стають малорухомими.

Відповідно до Правил любительського і спортивного рибальства, ловля раків заборонена в нерестовий період, під час линьки, виношування ікри, і в темний час доби із застосуванням підсвічування.

За вилов раків протягом заборони передбачена адміністративна відповідальність у вигляді стягнення штрафів (згідно з ч. 4 ст. 85 КпАП – від 34 до 680 грн) з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих живих ресурсів.

Також в залежності від ступеня завданих збитків передбачена і кримінальна відповідальність – штраф від 1700 до 6800 грн або позбавлення волі на строк до трьох років з конфіскацією знарядь, засобів промислу та всього улову. Крім штрафу за незаконний вилов, з правопорушника стягується сума відшкодування збитку – 25,5 грн за кожного виловленого рака

Все по темі: заборонили  ловити  рак 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Серпня, 2019 Субота
23 Серпня, 2019 П’ятниця
22 Серпня, 2019 Четвер
21 Серпня, 2019 Середа
більше новин