Три навчальних закладів Кременчука ввійшли до першої п’ятірки рейтингу шкіл Полтавської області

Для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2018 році.

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл України за підсумками ЗНО 2018 року.

За інформацією освіта.ua, у якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2018 році. До ТОП-200 шкіл за результатами ЗНО 2018 року  86-ою увійшла Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка.

Складено також  рейтинг загальноосвітніх шкіл Полтавської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2018 року. До першої п’ятірки цього рейтингу увійшли спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка, Кременчуцький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» № 4  та Кременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 10 з поглибленим вивченням англійської мови. Гімназія» № 6 займає 14 місце у цьому рейтингу. До першої двадцятки також увійшла загальноосвітня школа № 12.

Все по темі: ввійшли в десятку  Кременчуцькі навчальні заклади  рейтинг шкіл 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
17 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин