У Кременчуці горить звалище побутових відходів

Горить звалище побутових відходів «імені Порицького».

Ще у 2007 році, десь метрів за 200 від житлової забудови в районі вулиці Аерофлотської , було влаштоване звалище побутових відходів. Микола Порицький на той час обіймав посаду заступника міського голови з комунальних питань (наразі депутат міськради).

За його ініціативи на час перекриття Крюківського мосту на капітальний ремонт усі побутові відходи лівобережної частини Кременчука почали складувати саме в районі вулиці Аерофлотської. Оскільки на Деївське звалище за Крюковом возити було ніяк. При тому, що влаштовувати полігон твердих побутових відходів у межах міста не дозволяється законом. Хай хоч і тимчасовий. Тривало це чотири місяці. На місці складування виросла гора смердючого непотребу. І цей сморід мусили терпіти мешканці.

Після завершення капремонту Крюківського мосту звалище в районі вулиці Аерофлотської присипали землею і на тому все завершилося. Хоча повинні були зробити рекультивацію, яка передбачає цілий комплекс робіт з відновлення навколишнього середовища.

А звалище тим часом живе своїм життям. Час від часу присипані відходи загоряються смердючий дим, напевно, ще більш токсичний, ніж від ставка-випаровувача у Бондарях, отруює все навколо.

Під землею – пекельна пастка

Поруч, метрів за 50 від підземного горіння відходів, розташований автокооператив «Луговий». Його охоронець розповів, що коли вітру немає, смог покриває все навкруги, оскільки гаражі знаходяться в низині. І диму просто нікуди діватися.

Минулого тижня була така концентрація диму, що за 100 метрів нічого не було видно.  А люди цим мусять дихати. За словами охоронця, пару разів на виклик приїжджала поліція, подивилися навкруги, і на тому все скінчилося. Тому надії в охоронця вже ні на кого не має.

Між тим, сморід від горіння звалища розповсюджується на далекі відстані. Його кожного дня можуть відчувати і мешканці Кохнівки, і 278 кварталу, і Молодіжного, і району Пивзаводу. І триває це вже не один тиждень. Смог від звалиша кожного вечора розповсюджується навкруги

Тож, зараз можна оцінити, яку міну уповільненої дії для екології заклав Порицький, ініціюючи рішення про складування побутових відходів в районі вулиці Аерофлотської. Можна сказати, що він отруїв життя цілому поколінню місцевих мешканців, а може ще не одному. Оскільки ніхто не досліджував наслідки від впливу токсичних речовин на людей.

Все по темі: горить  звалище 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Березня, 2019 Понеділок
24 Березня, 2019 Неділя
більше новин