Учасникам бойових дій Кременчука виділено 14 ділянок земель

Земельні ділянки розміщені в мікрорайоні «Озерний».

На засіданні робочої групи з питання визначення порядку забезпечення земельними ділянками учасників бойових дій, в тому числі учасників антитерористичної операції  серед учасників бойових дій було проведене чергове жеребкування, предметом якого стали земельні ділянки в мікрорайоні «Озерний».

Як зазначив заступник міського голови Дмитро Кравченко, в результаті попередніх жеребкувань серед УБД у  даному мікрорайоні було розподілено 460 земельних ділянок. Під час оформлення  документів з’ясувалося, що 19 учасників бойових дій раніше скористалися своїм правом, взявши участь у земельній приватизації. Тому виділені їм земельні ділянки в мікрорайоні «Озерний» було повернуто до резерву земель комунальної власності.

За рішенням членів комісії в рамках сьогоднішнього засідання було проведено жеребкування, лотами якого стали 19 земельних ділянок у  мікрорайоні «Озерний». Участь у ньому взяло 14 УБД із Кременчука. Ті ділянки, що залишилися, занесено до резерву міста.

На сьогоднішній день в управлінні земельних ресурсів виконкому міської ради перебуває 1036 звернень від УБД, в тому числі учасників АТО, які претендують на виділення земельних ділянок. Із них, 990 – мають відповідний статус. Також відповідні заяви надійшли від 5 родин сімей померлих учасників АТО.

Все по темі: виділення  земельних ділянок  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Березня, 2019 Понеділок
17 Березня, 2019 Неділя
більше новин