І зміна кременчуцьких пенсіонерів відправилася до оздоровчого табору

Цього року на базі позаміського табору оздоровлення та відпочинку «Супутник» планується оздоровити 898  кременчуцьких пенсіонерів.

Від початку поточного тижня І-ша група кременчуцьких пенсіонерів  заїхала на відпочинок у позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Супутник».

За інформацією прес-служби міськради, у таборі для оздоровлення таких відпочивальників за кошти міського бюджету створені всі умови з урахуванням їх побажань і інтересів. У рамках І-ої відпочинкової зміни оздоровчими послугами охоплено 182 особи похилого віку. Вцілому, цього року на базі позаміського табору оздоровлення та відпочинку «Супутник» планується оздоровити 898  кременчуцьких пенсіонерів. Оздоровча кампанія проходитиме в 5-ть турів по 6 днів. Відпочивальники забезпечені 4-х разовим збалансованим харчуванням.

Міський голова Віталій Малецький ознайомився з умовами, в яких організовано відпочинок жителів міста поважного віку. Він наголосив, що враховуючи попит, яким користується позаміський відпочинок серед людей похилого віку, наступного року в міському бюджеті на їх оздоровлення  буде закладено більше видатків. Це надасть можливість  охопити оздоровчим відпочинком більшу кількість відпочивальників,  принаймні до тисячі осіб,  та збільшити кількість оздоровчих турів.

У свою чергу, самі відпочивальники відзначили високий рівень проведення оздоровчої кампанії. З  кожним роком табір змінюється на краще та разом із цим покращуються умови для їх позаміського оздоровлення.

 

Все по темі: Кременчук  оздоровлення  пенсіонери 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Березня, 2019 Понеділок
17 Березня, 2019 Неділя
більше новин