Як отримати пільги багатодітним родинам Кременчука, де проживають діти-студенти

Її розмір становить 2470 грн.

Термін дії пільгового посвідчення багатодітної сім’ї до складу якої включаються діти, які навчаються за денною формою навчання в загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, визначається з врахуванням довідки, виданої освітнім закладам, в якому навчається дитина. Як правило, термін дії посвідчення продовжується на півроку.

За інформацією прес-служби міськради, багатодітним сім’ям, термін дії пільгового посвідчення у яких закінчився, необхідно звернутися до навчального закладу за отриманням довідки про продовження навчання дитини за денною формою навчання із зазначенням періоду навчання.

Після продовження терміну дії пільгового посвідчення, одному з батьків з багатодітної сім’ї слід звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації для визначення права на пільги на наступний період.

«Нагадуємо, що пільги на житлово-комунальні послуги для багатодітних сімей надаються за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців перед зверненням не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу ( на даний час 2470,00 грн)», – йдеться в повідомленні.

Більш детальну інформацію можна отримати в управліннях соціального захисту населення Автозаводського та Крюківського районів департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Телефони для довідок:

УСЗН Автозаводського району 75 – 86 81;

УСЗН Крюківського району 62 – 335.

 

Все по темі: для багатодітних родин  Кременчук  пільги 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Березня, 2019 Понеділок
24 Березня, 2019 Неділя
більше новин