Кременчуцькі заклади освіти готові до нового навчального року

Цього року в 52 закладах освіти за кошти міського бюджету заплановано та проводяться капітальні ремонти.

Заклади освіти Кременчука готові до нового навчального року.

Про це повідомив заступник директора департаменту освіти міста Валерій Лобода  на засіданні постійної депутатської комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту населення, розгляду питань, пов’язаних з АТО, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

За його інформацією, прийомка навчальних установ комісійно  проводилася з 15 серпня. Зокрема, перевірка здійснювалася за питань технічного стану приміщень закладів освіти та методичної готовності до проведення навчально-виховного процесу на належному рівні.

Заступник міського голови Ольга Усанова зазначила, що цього року в 52 закладах освіти за кошти міського бюджету заплановано та проводяться капітальні ремонти. Це рекордна кількість у порівнянні з попередніми періодами.

Ольга Усанова зазначила, що відповідно до законодавства строки завершення ремонтів у закладах освіти можуть не співпадати з початком навчального року. Головне, щоб до 1 вересня були підготовлені приміщення, в яких безпосередньо проходитиме навчально-виховний процес із дітьми, а це групи дитсадків і шкільні класи, харчоблоки, гігієнічні кімнати. Станом на сьогоднішній день вище перелічені приміщення у всіх навчальних установах  готові  до приймання дітей. У  решті ж закладах, де, наприклад, триває  капітальний ремонт спортзалів, заняття з фізичної культури проходитимуть на свіжому повітрі. Це відповідає вимогам нормативних документів. Ремонт у навчальних установах ні в якому разі не будуть заважати навчально-виховному процесу, в них буде посилено контроль за дотриманням техніки безпеки.  Щодо завершення капітальних ремонтів,  то до кінця поточного року всі об’єкти будуть здані.

 

Все по темі: готові до навчального року  Кременчук  навчалні заклади 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Березня, 2019 Вівторок
18 Березня, 2019 Понеділок
більше новин