«Нова українська школа»: Кременчук обурений несправедливим розподілом державної субвенції

Міська влада вже відправила відповідні звернення до обласного керівництва.

У квітні поточного року  Кабінет Міністрів України затвердив  Постанову  «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа». Відповідно до якої  придбання меблів, дидактичних матеріалів, комп’ютерів для початкової школи (1-4 класів), а також підготовка вчителів  здійснюватиметься за принципом співфінансування: частина коштів за рахунок субвенції, а частина за рахунок місцевого бюджету. Для міст-обласного значення, таких як Кременчук, 70% – субвенція, 30% – місцевий бюджет.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

За словами начальника департаменту освіти Геннадія Москалика, на даний час Кременчук отримав 2 млн 364 тис. грн державної субвенції на придбання меблів, 1 млн 13 тис грн – співфінансування на ці цілі було виділено з міського бюджету.  Відповідно до вимог постанови Кабміну  таку ж суму наше місто мало б отримати і на дидактичний матеріал. Але відповідно до листів, які надійшли від Полтавської обласної державної адміністрації Кременчуку при розподілі державної субвенції виділено лише  трохи більше 102 тисяч грн. Питання несправедливого розподілу державних коштів сьогодні обговорювали на засіданні постійної депутатської комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту населення, розгляду питань, пов’язаних з АТО, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Міська влада вже направила відповідні звернення до обласного керівництва щодо дотримання вимог чинного законодавства при розподілі держсубвенції, спрямованої на впровадження «нової української школи». Подібні звернення планується направити і до Міністерства освіти України.

 

Все по темі: Кременчук  несправедливе розподілення державної субвенції  нова українська школа 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Квітня, 2019 Неділя
20 Квітня, 2019 Субота
більше новин