Астрологiчний прогноз на 3-9 вересня

ОВЕН (21.03-20.04).

Те, до чого ви прагнете, може виявитися протилежним тому, що вам необхiдно зробити насправді. Хвилювання стосовно свого майбутнього, можливо, змусить вас будувати «пiдступнi задуми». Не варто пiддаватися цьому руйнiвному бажанню – подiбнi заняття не найкраще позначаться на характерi та самопочуттi. Є більш рацiональнi та чеснi способи вирiшення проблем. У п’ятницю вам, імовiрно, доведеться спiлкуватися з далекими родичами або давно забутими знайомими. У суботу варто добре вiдпочити.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05).

Починайте активно змiнюватися. За надану послугу в понеділок начальство неодмiнно вам вiддячить. П’ятниця – прекрасний день для зустрiчей i дружнiх вечiрок. Наприкiнцi тижня вас можуть зрадити дiловi партнери. У четвер можлива конфлiктна ситуацiя з дiтьми.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06).

Подiї розгортатимуться таким чином. Щоб ви могли максимально реалізувати свій талант. Цього тижня будете надзвичайно приємним спiвбесiдником. Новi знайомства вiдкриють перспективи, про якi ви навiть не мрiяли. На вас чекає успiх у навчаннi. Якщо необхiдна нова iнформацiя, яка дозволить пiдвищити рiвень професiоналiзму – не лiнуєтеся її одержати. Намагайтеся бути толерантними до навколишніх, пробачте їм маленькi слабкостi. Краще не довiряти випадковим знайомим.

 

РАК (22.06-22.07).

Ваш соцiальний статус достатньо мiцний, але у серединi тижня знадобиться пiдтримка покровителiв. Звертаючись із проханням, проявiть дипломатiю i такт. У вiвторок або середу спробуйте бути гнучкiшим пiд час обговорення дiлових питань із начальством. Не наполягайте на своїй точцi зору, оскiльки це покаже уразливiсть вашої позицiї. У п’ятницю уважно стежте за тим, що вiдбувається навколо вас. Не вiдмовляйтеся вiд нових iдей.

 

ЛЕВ (23.07-23.08).

Понедiлок вдалий для поїздок i вiдряджень. У вiвторок краще уникати суперечок із начальством. Тиждень наповнений рiзноманiтними подiями. Не дозволяйте емоцiям впливати на ваші вчинки. Бiльше довiряйте iнтуїцiї, але не ухвалюйте спішні рiшення. Важливо визначитися з дiловими партнерами: якщо вашi шляхи розiйдуться, то не зжалкуйте. Вихiднi обiцяють бути вдалими.

 

ДIВА (24.08-23.09).

Цього тижня бажано розрахувати свої сили i не перевтомлюватися на роботi. Звернiть увагу на свiй зовнiшнiй вигляд. У середу зустрiч зi старим другом, яку ви давно вiдкладали, нарештi вiдбудеться i принесе певну користь. У п’ятницю, звичайно, об’єктивних труднощiв не уникнути, але вам буде пiд силу владнання побутових проблем. Не варто чекати особливих успiхiв у вiдрядженнях, перемовинах i виступах.

 

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10).

Цього тижня доля може подарувати вам приємнi знайомства, якi якщо i не зiграють яскравої ролi в особистому життi, то неодмiнно допоможуть у справах. Будьте обережніші, ухвалюючи рішення – самообман здатний зiграти з вами злий жарт. Сприятливий час для полiпшення вiдносин із начальством або перехiд на нову роботу. Четвер – вдалий день для публiчних виступiв. У п’ятницю навколо вас можуть кипiти справжнi пристрастi – спробуйте зберегти спокiй. Недiля обіцяє стати суперечливим днем.

 

СКОРПIОН (24.10-22.11).

Цього тижня з’являться ідеї для нових проектiв, бажання i можливiсть їх здiйснити – тiльки не забувайте про розумну обережнiсть. Щоб укрiпити бюджет i розширити кругозiр, берiть участь у серйозних комерцiйних проектах. Вiвторок може виявитися сприятливим днем для звернення з проханнями до начальства. У четвер навчайтеся, спiлкуйтеся i збагачуйтеся новими корисними зв’язками. У недiлю спробуйте дiйти згоди з близькими людьми.

 

СТРIЛЕЦЬ (23.11-21.12).

Цей тиждень принесе вам вiдчуття внутрiшньої свободи. Активно рухайтеся до поставленої мети – партнери допоможуть i пiдтримають. Якщо ви все вирiшили i продумали, то цей тиждень сприятливий для змiни роботи. У вiвторок не берiться за кiлька справ одразу – ця ноша може виявитися вам не пiд силу. Четвер, імовiрно, засмутить вас дрiбними непорозуміннями у дiлових перемовинах, проте не варто пiддаватися емоцiям. У другiй половинi тижня дiти зажадають вiд вас підвищеної уваги. У вихiднi у вас може виникнути проблема вибору, наприклад, мiж заробiтком i вiдпочинком.

 

КОЗЕРIГ (22.12-20.01).

Приготуйтеся до того, що доведеться захищати свої права i пояснювати, що ви взагалi тут робите. Вiрогiднi творчi осяяння, тому прислухайтеся до голосу своєї iнтуїцiї. Понедiлок сприятливий для накопичення iнформацiї i контактiв. Вiвторок – для справ солiдних, середа – для диспутiв. У п’ятницю спробуйте завершити велику частину початих справ.

 

ВОДОЛIЙ (21.01-19.02).

Цього тижня найвищу цiннiсть для вас матиме час. Головне – не забувайте про це, iнакше не зможете завершити все намiчене. На роботi спробуйте бути стриманими: ви виявитеся предметом обговорення серед колег. Друга половина тижня сприятлива для реорганiзацiї i розширення власної справи. Подорож, яка почнеться у четвер, може виявитися вдалою. У другiй половинi тижня бажано дотримуватися розумної помiрності у справах i бажаннях.

 

РИБИ (20.02-20.03).

У понедiлок спробуйте не вплутуватися в авантюри, оскiльки дуже великий ризик втрат. Вiвторок i середа можуть виявитися найскладнiшими днями тижня. П’ятниця обiцяє своєчасну допомогу друзiв. У суботу можна швидко i рiшуче розiбратися зi всiма питаннями. Звернiть увагу на натхнення, якомога дбайливiше поставтеся до нього – і воно позитивно позначиться на вашiй дiяльностi. Намагайтеся не метушитися.

 

 

Все по темі: віщування  Гороскоп  поради 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Квітня, 2019 Неділя
20 Квітня, 2019 Субота
більше новин