«Доступна аптека»: кременчужани можуть виписати пільгові рецепти лише в ЦПМСД

Відпуск медичних препаратів  відбувається в аптеках-учасниках соціальної програми «Доступна аптека»  за наявності документу,  що посвідчує статус особи, та рецепта лікаря.

У Кременчуці програма «Доступна аптека» була прийнята кілька років тому з метою надання знижок на вартість медичних препаратів для пільгових категорій населення міста, пенсіонерів і малозабезпечених верств населення. Цього року на її фінансування в міському  бюджеті було закладено більше 1 млн гривень.

Програма «Доступна аптека» стала першим прикладом в Україні, де на міському рівні було запроваджено механізм реімбурсації вартості ліків за рахунок міських видатків. Відпуск медичних препаратів  відбувається в аптеках-учасниках соціальної програми «Доступна аптека»  за наявності документу,  що посвідчує статус особи, та рецепта лікаря.

За інформацією керівника управління охорони здоров’я Кременчука Максима Середи, за програмою «Доступна аптека» жителі міста можуть виписати пільгові рецепти лише в Центрах первинної медико-санітарної допомоги Кременчука, в яких їм надається медична допомога первинного рівня. Пацієнт має мати підписану декларацію з сімейним лікарем міського центру  для того, щоб мати можливість  отримати рецепт. Головний медик звернув увагу на тому, що в інших ЦПМСД, які не підпадають під юрисдикцію управління охорони здоров’я Кременчука,  рецепти за програмою «Доступна аптека» не виписуються.

 

Все по темі: «Доступна аптека»  Кременчук  ЦПМСД 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Травня, 2019 Четвер
22 Травня, 2019 Середа
більше новин