Кременчужан попереджають про небезпеку харчових і токсичних отруєнь

За 7 місяців цього року захворюваність зросла на 27%.

Жителів міста Кременчука попереджають про небезпеку харчових і токсичних отруєнь.

За інформацією прес-служби міськради, за 7 місяців поточного року в місті на 27% зросла кількість захворювань на гострі кишкові інфекції. Майже 70% цих випадків припадає на дитяче населення.

Найпоширенішими чинниками зараження на гострі кишкові інфекції є вживання  неперевірених продуктів харчування молочного та м’ясного походження, які традиційно реалізують у місцях стихійної торгівлі.  Окрім безпосередніх харчових отруєнь небезпеку для здоров’я жителів несуть токсичні отруєння, до яких відноситься  ботулізм. Ця хвороба викликана вживанням неперевіреної копченої риби, консервації тощо. Лише цього року в місті було зареєстровано 3 випадки захворювання на ботулізм.

Разом із тим напередодні грибного сезону Надія Резнікова звернула увагу на небезпеку, яку несуть в собі  дикорослі гриби. В Україні існує близько 80 видів отруйних грибів, тому збирати їх треба з особливою обережністю. У попередній період багато отруєнь було викликано грибами, які потерпілі називали «схожими на їстівні». Цей феномен можна розглядати, як повне незнання дикорослих грибів. Якщо раніше отруєння були пов’язані переважно з отруйними грибами, то тепер спектр грибів значно розширився, на що кременужани мають звернути серйозну увагу. Між іншим спеціаліст поставила акцент на тому, що  у грибів є особливість накопичувати токсичні речовини із навколишнього середовища, тому особливо не рекомендується  їх збирати поблизу великих транспортних магістралей.

 

Все по темі: захорюваність  кишкові інфекції  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Травня, 2019 Четвер
22 Травня, 2019 Середа
більше новин