Кременчужан просять допомогти: до Спецсервісу потрапив маленький зворушливий песик

Потрібно знайти його господаря.

29 серпня, в районі вул. Київській 123, на узбіччі траси хороші люди виявили собаку. Було зрозуміло, що тварина сильно постраждало. Її було доставлено в КП «Спесервіс-Кременчук».

Як повідомляє Марина Кожушко, начальник відлову і утримання собак на своїй сторінці в «Фейсбук», маленький пес майже не орієнтувався в просторі, ймовірно, потрапив під машину. Лікар оглянув – травма голови, струс мозку. Лікування призначено.

«Малюк дуже зворушливий, явно домашній. Поступово йому стає краще, є ймовірність, що лікування буде повністю повернена його до нормального життя! Але, чий же він? Напевно, господар шукає і чекає. Нам повідомили, що часто бачили в цьому районі чоловіка в інвалідному візку, з ним завжди був схожий песик! Він це – не знаємо! Друзі, придивіться! Хто бачив або знає цього малюка і його господаря? Будь ласка, повідомте в Спецсервіс! Ми полікуємо до повного одужання, допоможемо, чим зможемо, тільки нехай собака і її господар зустрінуться знову і будуть щасливі! Давайте їм допоможемо!», – йдеться в повідомленні.

Адреса: КП «Спецсервіс-Кременчук», вул. Горького, 48/75.

Телефони: 067 – 203 – 21 – 97 – черговий телефон, Спецсервіс, 098 – 779 – 54 – 42 – Кожушко Марина Володимирівна, начальник служби відлову та утримання.

Все по темі: знайти господаря  КП «Спецсервіс-Кременчук»  маленький песик 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
17 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин