Пенсії українцям за кордоном

В України діє низка угод з іншими країнами про пенсійне забезпечення, всі угоди поділяються на два види.

Ті, які ґрунтуються на територіальному принципі, тобто виплати здійснює держава, на території якої проживає пенсіонер. Про це повідомляє «Свідок».

Згідно з цим принципом у України укладені договори з Азербайджаном, Білоруссю, Вірменією, Росією, Грузією, Казахстаном, Киргизстаном, Молдовою, Монголією, Румунією, Таджикистаном, Туркменістаном, Угорщиною та Узбекистаном.

Другий тип угод базується на пропорційному принципі. Такі договори укладено з Литвою, Латвією, Болгарією, Естонією, Іспанією, Польщею, Португалією, Чехією та Словаччиною. Кожна договірна сторона призначає та виплачує пенсію за трудовий стаж, набутий на своїй території.

Крім того, в майбутньому Україна планує укласти угоди про пенсійне забезпечення з Німеччиною, Ізраїлем, Чорногорією, Сербією, Грецією, Люксембургом, Туреччиною, Аргентиною і Бразилією. Зараз у цьому напрямку ведеться підготовча робота.

Станом на минулий рік найбільше українських пенсіонерів постійно проживають в Болгарії – 889 осіб. У середньому на місяць вони отримують по 21,4 євро. Найбільше українські пенсіонери отримують в Хорватії – близько 138,8 долара на місяць, найменше в Азербайджані – близько 13,9 доларів на місяць.

Іноземці, які проживають в Україні, також отримують пенсійні виплати. Найбільше серед іноземців пенсійного віку громадян Естонії – 991 осіб. У середньому на місяць вони отримують по 4,4 тисячі гривень, за рік на них витрачається 52,5 мільйона гривень. Найбільше виплачують громадянам Польщі – 7,4 тисячі гривень на місяць.

Все по темі: Білорусь  за кордоном  пенсіонер  пенсія  Хорватія 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Липня, 2019 Понеділок
21 Липня, 2019 Неділя
більше новин