Аварійні будинки: від чого найбільше страждають мешканці Кременчука

Компанія «Місто для людей» пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів.

Розглядаючи житлову сферу глобально, можна сказати, що на сьогоднішній день це одна з найбільш гострих і важко вирішуючих проблем в нашій країні. Якщо говорити безпосередньо про проблему аварій та позаштатних ситуацій у будинках,то потрібно зазначити, що навіть за допомогою вжитих заходів у цій галузі, з боку держави і керуючих компаній, дана проблема вирішується досить складно. Багато в чому це пов’язано наявністю великої кількості аварійного фонду.

«Більше 75% житлового фонду України, який був побудований до 1985 року, вимагає не тільки термомедернізації, але і ремонту. Малі міста не можуть самостійно вирішити цю проблему», – про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

За словами Геннадія Зубка складно не погодитися. Адже в процесі експлуатації, будинок зазнає фізичного зносу і інших зовнішніх впливів, внаслідок чого з’являються різні несправності та дефекти. Дефекти погіршують експлуатаційні якості не тільки покрівельних покриттів та інженерних комунікацій, але і будівлі в цілому, істотно скорочуючи його нормативний термін служби.

Проведене нещодавно провідною німецькою дослідницькою компанією GFK, дослідження по випадкам аварій в будинках протягом останніх 6 місяців показує, що більшість клієнтів компанії потерпає від застарілих роками комунікацій та їх зносу, а саме:

– аварії водопостачання, відключення води – 61% респондентів;

– підтоплення підвалу – 46% респондентів;

– аварії каналізації – 39% респондентів;

– аварії ліфтів – 30% респондентів;

– протікання даху – 35 % респондентів;

– аварії теплотрас, відключення теплопостачання в опалювальний період – 25% респондентів.

Для усунення аварійних ситуацій, в компанії є аварійна бригада, яка являє собою механізований підрозділ цілодобової аварійної служби, що бере участь в оперативному усуненні причин аварії або запобігання поширення наслідків аварій.

В процесі аварійних робіт, фахівці компанії дотримуються вимоги охорони праці і техніки безпеки,забезпечуючи тим самим безпеку аварійних робіт для життя і здоров’я людей, їх майна і навколишнього середовища.

Фахівцями компанії на регулярній основі проводиться поглиблений огляд, як інженерних мереж так і будинків в цілому. Це дозволяє своєчасно виявляти дефекти, встановлюючи при цьому можливі причини їх виникнення.

Після чого визначається технічний стан будівлі, розробляється перелік і склад робіт по усуненню всіх знайдених дефектів. Ця робота не така помітна багатьом, але так важлива для кожного мешканця.

Для клієнтів компанії працює цілодобовий call – центр, де приймають і обробляють заявки цілодобово за телефонами: (067)- 341- 41- 41 та (0536) 70- 04 -41.

«Ми з кожним днем намагаємося оновлювати свій житловий фонд, підвищувати рівень обслуговування наших клієнтів та надавати європейську якість обслуговування в кожен дім», – говорить директор ТОВ «Місто для людей Кременчук» Анатолій Биценко.

Про компанію «Місто для людей»:

«Місто для людей» – найбільший постачальник послуг з управління житловою нерухомістю в Україні, що діє в Києві та 7 інших містах країни. Компанія належить до групи MDL, яка складається з більш ніж 10 компаній і управляє 10 млн кв. м. житлової нерухомості. Крім того, як лідер ринку, що нараховує понад 2 000 різних фахівців, «Місто для людей» обслуговує понад 200 000 клієнтів у більш ніж 3000 житлових будівлях. Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів.

 

За інформацією управляючої компанії «Місто для людей».

Все по темі: аварійні будинки  Кременчук  Місто для людей 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
17 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин