Для кременчуцьких школярів пролунав Перший дзвоник

У місті стало на одну школу більше.

Сьогодні, 3 вересня у всіх загальноосвітніх закладах Кременчука пролунав Перший дзвоник навчального 2018-2019 року. Цього року формат проведення урочистих заходів, присвячених Дню знань, змінено.

За інформацією прес-служби міськради, традиційні святкові лінійки в школах були скорочені в часі, на них не передбачалися виступи представників влади, підприємств міста тощо. У перший навчальний день із дітьми проводяться пізновально-розважальні програми, квести, тематичні уроки.

За інформацією департаменту освіти Кременчука, цього року за парти в кременчуцьких школах сяде 20 тис. 856 учнів. Це на 854 чнів більше, ніж минулого року. Фактично за кількістю учнів мережа загальноосвітніх закладів Кременчука збільшилася на одну школу. Вцілому, відкрито 85 перших класів, навчання в яких розпочне 2371 учень. Також  набрано 30 десятих класів і 32 одинадцятих класів.

У рамках навчального 2018-2019 року збільшено в школах Кременчука збільшено кількість учнів, які через особливості здоров’я потребують інклюзивного навчання.  Зокрема, інклюзивна форма навчання запроваджуватиметься в 24 класах. У них для допомоги педагогам у  реалізації навчальної програми з дітьми з вадами здоров’я введені додаткові штатні одиниці асистентів  учителя.

 

 

Все по темі: Кременчук  перший дзвоник  школярі 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Квітня, 2019 Неділя
20 Квітня, 2019 Субота
більше новин