Умови при яких може бути призначена субсидія домогосподарству

Питання та відповідь.

Питання: При яких умовах може бути призначена субсидія домогосподарству, якщо у особи із складу домогоподарства відсутні доходи у періоді, за який враховувались доходи для призначення субсидії?

Відповідь: Відповідно до пункту 7 Положення про призначення житлових субсидій у даному випадку житлова субсидія може бути призначена за рішенням комісії виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї. Позитивне рішення комісії про призначення житлової субсидії може бути прийнято лише у разі, коли такі особи:

– перебувають у складних життєвих обставинах, викликаних тривалою хворобою, що підтверджується висновком (довідкою) лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я (у тому періоді, за який враховуються доходи). При цьому цій особі для розрахунку субсидії буде внесено дохід на рівні одного прожиткового мінімуму.

– на момент призначення житлової субсидії сплачують єдиний соціальний внесок у розмірі, не меншому ніж мінімальний, протягом двох місяців підряд перед днем звернення за призначенням житлової субсидії або сплачують єдиний соціальний внесок у розмірі, не меншому ніж мінімальний, протягом двох місяців підряд перед місяцем, в якому житлова субсидія призначається без звернення громадянина. При цьому цій особі для розрахунку субсидії буде внесено дохід на рівні трьох прожиткових мінімумів.

Інформація розміщена на сайті прес-служби міськради.

Все по темі: Кременчук  питання та відповідь  субсидія 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
17 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин