У МОЗ презентували нові санітарні норми для шкіл

Проект наказу розроблено з метою визначення гігієнічних стандартів для всіх типів установ загальної середньої освіти, виконання яких дозволить створити безпечні умови для організації освітнього процесу.

Міністерство охорони здоров’я у співпраці з Міністерством освіти розробило нові санітарні норми для українських шкіл. Відповідний документ запропонований для громадського обговорення.

За інформацією освіта.ua, у відомстві зазначають, що в разі схвалення проекту документа, санітарні правила, що регулюють практично всі питання навчання дітей в школі, можуть змінитися вперше за 17 років.

Проект наказу розроблено з метою визначення гігієнічних стандартів для всіх типів установ загальної середньої освіти, виконання яких дозволить створити безпечні умови для організації освітнього процесу.

Новими санітарними правилами планується впровадити кілька принципових змін, зокрема, буде скорочено тривалість виконання домашніх завдань. На виконання домашніх завдань не рекомендується виділяти більше 1 години в 3-9 класах і до 1,5 годин в 10-12 класах.

Для учнів першого і другого класів домашні завдання взагалі не рекомендовані.

Також школи можуть отримати можливість самостійно організовувати простір. Зокрема, скасовані нормативи відстані між партами, а в 1-4 класах рекомендується облаштовувати в класах місця для відпочинку та ігор.

Після затвердження нових санітарних правил вчителі зможуть використовувати в навчальному процесі інтерактивні дошки, мультимедійні технології та устаткування. Враховано можливості сучасного інженерного забезпечення, в т. Ч. Освітлення, доступу в інтернет і т. П.

Щоденне меню шкіл повинно включати, як мінімум, чотири страви, а калорійність обіду повинна становити близько 30% від добової потреби в енергії. Також в розроблених рекомендаціях чітко визначено максимально допустиму кількість цукру і солі для різних страв.

У Міністерстві охорони здоров’я відзначають, що прийняття проекту наказу дозволить створити безпечні умови для організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти усіх форм власності.

Все по темі: для шкіл  МОЗ  нові санітарні норми 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Березня, 2019 Понеділок
24 Березня, 2019 Неділя
більше новин