Як розпочався навчальний рік у школах, особисто перевірив міський голова Кременчука

Вцілому навчальний рік у Кременчуці  розпочато успішно.

Цьогорічні шкільні лінійки, присвячені початку нового навчального 2018 -2019 року,  у Кременчуці пройшли швидко і без виступів посадовців. Здебільшого, в них брали участь учні перших та одинадцятих класів.

За інформацією прес-служби міськради, вже після урочистостей міський голова Віталій Малецький разом зі своїми заступниками Ольгою Усановою та Дмитром Кравченко об’їхали ряд шкіл, де цього року заплановані масштабні капітальні ремонти.

Керівники міста оглянули класи початкової школи. Всі вони готові до початку занять. Старі меблі поступово замінюють на нові. Наразі усі школи для класів Нової української школи отримали нові стільці. Нові парти і шафи мають надійти найближчим часом.

У чотирьох навчальних закладах – кнвк 4,6, 25 і 26 розпочаті капітальні ремонти спортивних залів, а у школі №8 у спортзалі замінюють вікна.  На жаль, через ряд об’єктивних причин закінчити їх до початку навчального року не вдалося, але, як зазначив міський голова Віталій Малецький, наразі всі кошти та сили спрямовані саме на освіту, тому ремонтні роботи будуть прискорені, але, зважаючи на великий об’єм, від будівельників, перш за все, вимагатимуть якість виконання.

Триває ремонт і у школі № 27. Тут реконструюють підвальне приміщення під харчоблок, якого раніше ніколи в школі не було. Їжа була привозною. І вже буквально через пару тижнів, учні школи зможуть харчуватися гарячими обідами зі шкільної кухні.

Вцілому навчальний рік у Кременчуці  розпочато успішно.

Освітяни в повному обсязі і вчасно отримали відпускні та заробітну плату, учні розпочали навчання у відремонтованих і оновлених класах, школи забезпечені усім необхідним.

 

 

Все по темі: Кременчук  міський голова  навяальний рік 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
17 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин