До Кременчука завітав відомий журналіст-розслідувач Дмитро Гнап

Дмитро Гнап один із майбутніх кандидатів в Президенти.

Сьогодні, 05 вересня до Кременчука завітав відомий журналіст-розслідувач Дмитро Гнап. Зустріч була організована Кременчуцьким антикорупційним центром.

У рамках заходу Дмитро Гнап розповів журналістам та громадськості Кременчука про те, як вчора вони разом з полтавчанами вимагали від депутатів Полтавської облради повернути викрадені газові родовища. Зазначивши, що голова облради Олександр Біленький від них втік, хоча раніше обіцяв бути на робочому місці.

Йому було залишене звернення, підписане 70 громадянами. У якому вимагається від голови облради призначити позачергову сесію на 14 вересня. А на ній скасувати видані раніше дозволи російському олігарху Фуксу на 10 газових родовищ.

«Не покаране зло лізе далі», – зазначив Дмитро Гнап.

До того ж за його словами, в обласній прокуратурі було залишено звернення щодо порушення кримінального провадження через крадіжку родовищ. Адже там була порушена процедура і прокуратура бода формально має відреагувати.

Також залишили звернення в обласній прокуратурі щодо порушення кримінального провадження через крадіжку родовищ. Там була порушена процедура і прокуратура бодай формально має відреагувати.

У відповідь Олександр Біленький на своїй сторінці в «Фейсбук» напсиав наступне:

У відомого журналіста запитали, скільки ж повинно прийти людей на протест, аби їх було почуто. На що Дмитро Гнап відповів, що близько 5000 тисяч. У відповідь активісти та представники мас-медіа поцікавилися, як же зібрати таку кількість.

Під час зустрічі присутні задавали цікавлячи їх питання на які отримували відповідь. Також Дмитро Гнап розповів про те, як подолати журналістам цензуру.

Фото Дмитра Бабця

 

Все по темі: Дмитро Гнап  журналіст-розслідувач  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Травня, 2019 Четвер
22 Травня, 2019 Середа
більше новин