Кременчуцькі школярі дістаються до шкіл безкоштовно

Пільги на проїзд школярам віком до 12 року надаються програмою соціального спрямування «Турбота», яка фінансується за рахунок коштів міського бюджету.

Кременчуцькі учні дістаються до шкіл безкоштовно.

За інформацією департаменту соціального захисту та питань АТО виконкому міської ради, щомісяця безкоштовним проїздом у міських тролейбусах користуються  549 кременчуцьких школярів, а в маршрутних таксі – 875 учнів. Пільги на проїзд школярам віком до 12 року надаються програмою соціального спрямування «Турбота», яка фінансується за рахунок коштів міського бюджету.

На 2018 рік для відшкодування втрат за перевезення учнів віком до 12 років департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області затверджено кошторисом видатків по місцевому бюджету 1 200 000,00 грн.

Кременчужанам нагадують, що безкоштовні перевезення здійснюються протягом навчального року для учнів віком до 12 років загальноосвітніх навчальних закладів міста. Учням, які користуються електротранспортом, видаються проїзні квитки на відповідний місяць, а учням, які користуються автотранспортом – проїзні квитки із розрахунку 2 квитки в навчальний день, вартість якого відповідає вартості проїзду на маршрутах загального користування.

 

Все по темі: дістаються безкоштовно  Кременчук  школярі 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Травня, 2019 Понеділок
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
більше новин