Україна слідом за Євросоюзом анонсувала скасування літнього часу

Якщо в Європейському Союзі проголосують за скасування зимового часу, Мінекономрозвитку звернеться до Кабміну про можливість внесення відповідних змін до порядку обчислення часу на території України. Про це повідомляє УНН.

“Порядок обчислення часу на території України визначений постановою Кабміну від 13.05.1996 №509: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3:00 на одну годину вперед і в останню неділю жовтня о 4 годин на одну годину назад “, – розповіли в міністерстві.

Відзначається, що на території Євросоюзу на підставі директиви 2000/84 / ЄС Європейського Парламенту та Ради від 19.01.2001 про перехід на літній час діє аналогічний порядок обчислення часу.

“Україна взяла курс на євроінтеграцію, яка передбачає імплементацію європейського законодавства. Існуючий на території України порядок обчислення часу є оптимальним, узгодженим з міжнародною практикою обчислення часу. Він сприяє адаптації всього спектра міжнародних економічних, культурних та інших відносин, відповідає її географічному положенню. З огляду на викладене , в разі прийняття ЄС рішення про скасування переходу на літній час, Мінекономрозвитку звернеться до Кабміну про можливість внесений я відповідних змін до Порядку “, – розповіли в Міністерстві.

У відомстві додали, що “економічне обґрунтування щорічного переходу на літній час і інформація про зменшення споживання електроенергії при переході на літній час в Мінекономрозвитку відсутні”.

Раніше президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер заявив, що Євросоюз має намір скасувати перехід між літнім і зимовим часом. Рішення було прийнято після опитування, в якому 80% громадян ЄС висловилися проти переведення годинників.

Все по темі: літнього  скасування  часу 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Березня, 2019 Понеділок
24 Березня, 2019 Неділя
більше новин